RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragiczny finał zdrady. Nie miała dla niego litości i użyła nożyczek, kiedy spał

Kobieta sama oddała się w ręce policji (fot. Shutterstock; Getty Images)
Kobieta sama oddała się w ręce policji (fot. Shutterstock; Getty Images)

Na Tajwanie doszło do sytuacji rodem z filmu grozy. Jak poinformował portal mirror.co.uk, 52-letni Huang spał, gdy jego 40-letnia dziewczyna w geście zemsty za zdradę obcięła mu nożyczkami penisa. Kobieta chciała mieć pewność, że lekarzom nie uda się ewentualne przyszycie organu, więc spuściła go w toalecie.

Ojciec dziewczyny wyrzucił go z mieszkania. Wrócił z bronią w ręku

Policja zatrzymała 22-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej (woj. śląskie), który uzbrojony w pistolet napadł na ojca swojej dziewczyny. Powodem...

zobacz więcej

52-latek tłumaczył, że zapadł w głęboki sen po zjedzeniu makaronu z kurczakiem nasączonym winem. Po pewnym czasie obudził się z bólem w okolicach krocza i zauważył, że obficie krwawi i nie ma ok.20 proc. penisa.

Ojciec trójki dzieci został przewieziony karetką do pobliskiego szpitala. Lekarze przeprowadzili operację, aby zatamować krwawienie. Potwierdzili, że stracił 1,5 cm przyrodzenia.

„Badanie wykazało, że »męskość« Huanga została odcięta i nadal krwawi, więc lekarze musieli wykonać pilną operację, aby zatrzymać krwawienie” – powiedział Chou Chih-chung, zastępca dyrektora miejscowego szpitala.

Zobacz także: 19-latek raniony nożem na stołecznych bulwarach 

Kobieta sama oddała się w ręce policji. Po zgłoszeniu się na posterunek została niezwłocznie aresztowana. Funkcjonariusze znaleźli przed domem zakrwawione nożyczki, którymi okaleczyła mężczyznę.

Poszkodowany już nigdy nie będzie mógł uprawiać seksu. Udzielono mu pomocy psychologa, a lekarze zalecają mu poddać się rekonstrukcji odciętego organu.

źródło:
Zobacz więcej