RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Koncert Andrei Bocellego w TVP. Internauci: Cud życia - przepiękny, wielkanocny koncert

Andrea Bocelli (fot. Roberto Ricciuti/Redferns via Getty Images)
Andrea Bocelli (fot. Roberto Ricciuti/Redferns via Getty Images)

W Niedzielę Wielkanocną o godz. 21:15 w TVP1 rozpoczął się koncert światowej sławy włoskiego tenora oraz kompozytora Andrei Bocellego i jego syna Matteo. Występ artystów zebrał wiele pozytywnych komentarzy w internecie.

Bocelii wystąpił wspólnie z Orkiestrą Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz zespołem wokalnym Warszawskiej Opery Kameralnej, pod batutą Carlo Berniniego. Tenor zaprezentował widzom Telewizji Polskiej utwory ze swojej najnowszej płyty „Belive”. Nie zabrakło także jego najbardziej znanych utworów takich jak „Time To Say Goodbye”, „Perfect Symphony”, czy „Fall on me”.

Koncert transmitowany przez TVP1 zebrał wiele pochwał od internautów. „Cud życia - przepiękny koncert Wielkanocny Andrea Bocelli i Matteo Bocelli. Kto może, niech włączy TVP1” – napisała jedna z użytkowniczek Twittera. „Piękny koncert na TVP 1 Andrea Bocelli wraz z synem. Brawo”, „@AndreaBocelli @TVP Dziękuję za piękny koncert #CudZycia”, „Cudowny koncert na zakończenie dzisiejszego dnia. Aż miło i patrzeć i słuchać” – piszą inni. Internauci docenili także talent wokalny syna Andrei Bocellego, Matteo.

Czytaj także: „Gość Wiadomości”. Andrea Bocelli gościem programu TVP Info [WIDEO]

źródło:
Zobacz więcej