RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Gość Wiadomości”. Andrea Bocelli gościem programu TVP Info [WIDEO]

W niedzielę 4 kwietnia światowej sławy tenor Andrea Bocelli wystąpił w programie TVP Info „Gość Wiaodmości”. Rozmowa rozpoczęła się o godz. 20.07. Niespodzianką wywiadu, który prowadząca Danuta Holecka przeprowadziła w j. włoskim, był udział w nim także syna Matteo Bocellego. Następnie, o godz. 21.15 TVP1 wyemituje koncert „Cud Życia - Koncert Wielkanocny” w wykonaniu włoskiego artysty. Bocelli wystąpi wspólnie z Orkiestrą Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz zespołem wokalnym Warszawskiej Opery Kameralnej, pod batutą Carla Berniniego. Koncert poprowadzi Tomasz Kammel.

„Cud życia”. Andrea Bocelli zaśpiewa dla widzów TVP [WIDEO]

W wielkanocną niedzielę Andrea Bocelli – jeden z największych tenorów świata – zaśpiewa specjalnie dla widzów Telewizji Polskiej. Włoski artysta...

zobacz więcej

Bocelli przytoczył w programie m.in. historię swojej matki, którą opowiadał przed kilkoma laty na jednym z koncertów.

– Moja matka zawsze była odważna i zdecydowana, gotowa bronić swoich wyborów. W tym przypadku znalazła się w szpitalu, kiedy była ze mną w ciąży. Lekarze doradzili jej usunięcie ciąży w związku z dolegliwościami, ponieważ było ryzyko, że dziecko przyjdzie na świat z jakimś defektem – mówił artysta.

– Nie sposób rzec, że lekarze nie mieli racji, bo to się później potwierdziło. Ale nawet jeśli z jednej strony lekarze mieli swoją rację, to tym bardziej moja matka, bo później moje życie potoczyło się najlepiej jak mogło – powiedział Andrea Bocelli. W programie wziął też udział syn tenora, Matteo Bocelli.

źródło:
Zobacz więcej