RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Słynny raper doznał zawału po przedawkowaniu. Jest w stanie krytycznym

DMX walczy o życie w szpital (fot. FB/DMX)
DMX walczy o życie w szpital (fot. FB/DMX)

Jeden z najsłynniejszych amerykańskich raperów Earl Simmons posługujący się pseudonimem DMX walczy o życie w szpitalu. Portal TMZ.com podał, że po przedawkowaniu narkotyków jest w stanie „wegetatywnym”.

Grammy rozdane. Najważniejsze nagrody dla kobiet

Kobiety zdobyły trzy najważniejsze nagrody tegorocznej edycji Grammy Awards. Taylor Swift wygrała w kategorii Album roku, a Billie Eilish w...

zobacz więcej

50-latek trafił do jednego z nowojorskich szpitali w miniony piątek. Jak informują media, przedawkowanie u rapera miało doprowadzić do zawału serca. Obecnie przebywa na odziale intensywnej terapii.

Pochodzący z Baltimore w stanie Maryland DMX występuje od ponad 20 lat. Wydał dziewięć albumów i współpracował z wieloma artystami, między inymi Mary J. Blige, Faith Evans, Machine Gun Kelly, Lil’ Kim i Method Manem. Jest właścicielem wytwórni Bloodline Records, która również produkuje ubrania. Wystąpił też w kilkunastu filmach, między innymi „Romeo musi umrzeć”.

Od 14. roku życia zmaga się z uzależnieniem od narkotyków. Dwa lata temu wstrzymał trasę koncertową, żeby udać się na kolejny odwyk.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej