RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Razem możemy pokonać pandemię”. Życzenia od pary prezydenckiej [WIDEO]

Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Wielkanocy i zwróciła uwagę na szczególny wymiar tych świąt. Prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Kornhauser-Duda życzyli między innymi nadziei oraz „wytrwałości i wiary, że razem możemy pokonać pandemię oraz wszelkie związane z nią trudności”.

Wielkanocne życzenia Jarosława Kaczyńskiego. „Obfitości Łask Bożych”

„Niech czas Triduum Paschalnego napełni Państwa szczególną radością i nadzieją oraz obdarzy wewnętrzną i fizyczną mocą, jakże potrzebną do naszych...

zobacz więcej

„Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Państwu nowej nadziei oraz wewnętrznego odrodzenia i spokoju. Niech te szczególne dni przyniosą wytchnienie od trosk dnia codziennego – aby z nowymi siłami realizowali Państwo swoje tegoroczne plany i zamierzenia” – mówi prezydent na nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Para prezydencka przypomina też, że tegoroczne święta będziemy przeżywać zwracając uwagę na bezpieczeństwo i zdrowie nasze i naszych bliskich. Apeluje, by w tej trudnej sytuacji nieść pomoc wszystkim potrzebującym.

„Niech wyjątkowa atmosfera tych dni umocni w nas wytrwałość i wiarę, że razem możemy pokonać pandemię oraz wszelkie związane z nią trudności” – mówi prezydent Andrzej Duda. Niedziela wielkanocna to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie, celebrujące misterium paschalne Jezusa Chrystusa: jego mękę, śmierć i zmartwychwstanie.

CZYTAJ TAKŻE: „W każdej chwili naszego życia jest przy nas Zmartwychwstały Pan”. Orędzie abp. Szala

źródło:
Zobacz więcej