RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Mówił: „Nie oczekujcie wiadomości”. Teraz Krzysztof Krawczyk przerywa milczenie

Krzysztof Krawczyk ma 74 lata (fot. arch.TVP/PAP/I.Sobieszczuk)
Krzysztof Krawczyk ma 74 lata (fot. arch.TVP/PAP/I.Sobieszczuk)

Potwierdzają się zapowiedzi menedżera – Krzysztof Krawczyk wychodzi ze szpitala i święta wielkanocne spędzi z żoną. Muzyk był hospitalizowany z powodu zakażenia koronawirusem, ale udało mu się wygrać walkę z COVID-19. „Bóg działa rękoma ludzi. Dziękuję Bogu, że żyję” – mówi „Super Expressowi” artysta.

Krzysztof Krawczyk nie wróci na scenę. „Bóg zaprosi mnie do niebiańskiego chóru”

Nasz wielki artysta Krzysztof Krawczyk już więcej nie powróci na scenę – pisze „Super Express”. – Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

O problemach zdrowotnych i trudnym zakażeniu koronawirusem muzyk poinformował fanów pod koniec marca. „Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę!” – pisał wówczas na Facebooku, podkreślając, by „nie oczekiwać od niego żadnych wiadomości”.

Krzysztof Krawczyk wraca do domu


Po wielu dniach gwiazdor przyznaje, że pokonał koronawirusa i wychodzi ze szpitala. Dzień wcześniej zapowiadał to jego menedżer Andrzej Kosmala, informując o stanie zdrowia muzyka.

„Wychodzę ze szpitala. Dziękuję fanom za wsparcie. Żona czytała mi przez telefon wszystkie komentarze i życzenia. Wracam do zdrowia. Nie martwcie się o mnie, z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Bóg działa rękoma ludzi. Dziękuję Bogu, że żyję” – mówi w rozmowie z „SE” Krzysztof Krawczyk.

„Podzielimy się jajkiem i odmówimy modlitwę”


Jego żona zapowiada z kolei, że święta spędzą w samotności, ale cieszy się z powrotu męża do zdrowia. „Jak co roku siądziemy przy stole, podzielimy się jajkiem i odmówimy modlitwę” – dodaje.

Krzystof Krawczyk podkreśla przy tym, że to właśnie Wielkanoc jest dla niego najważniejszym ze świąt – ważniejszym nawet od Bożego Narodzenia – bo „jest symbolem zwiastowania nadziei”.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk poprosił o ostatnie namaszczenie. „Obejmę Chrystusa serdecznie”

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej