RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nie żyje polski zawodnik MMA. Ciało w mieszkaniu w Anglii

Nie żyje pięściarz Patryk Nowak (fot. Facebook/Patryk Nowak MMA)
Nie żyje pięściarz Patryk Nowak (fot. Facebook/Patryk Nowak MMA)

Nie żyje związany z MMA pięściarz Patryk Nowak. 31-latek był zawodnikiem Fight Exclusive Night i Babilon MMA. Ciało Polaka znaleziono w jego mieszkaniu w Anglii – informuje FEN w mediach społecznościowych.

„Zmusił Kasię do milczenia”. Ujawniono umowę zawartą tuż przed śmiercią Lenhardt

Po kilkunastu dniach od śmierci polskiej modelki w Niemczech na jaw wychodzą kolejne fakty. Niemieckie media ujawniły dokument zawarty między...

zobacz więcej

Ostatni raz na ringu wystąpił w październiku 2020 r. – wówczas na gali Babilon MMA 17 poniósł porażkę z Marcinem Skrzekiem przez TKO. W formule MMA stoczył w sumie osiem pojedynków – pięć wygrał (raz przez nokaut), trzy przegrał.

W swojej karierze Patryk Nowak
stoczył także jedną walkę bokserską – w lipcu 2020 r. został pokonany przez Karola Weltera.

„Dotarły do nas dziś bardzo złe informacje – nasz były zawodnik Patryk Nowak zmarł w swoim mieszkaniu w Anglii. Cała federacja FEN łączy się w bólu z rodziną i bliskimi Patryka. Spoczywaj w pokoju” – czytamy we wpisie organizacji Fight Exclusive Night na Facebooku.

Śledztwo w sprawie śmierci Polaka prowadzi policja i prokuratura. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna zgonu pięściarza. Kondolencje rodzinie przekazał także klub poznański klub ANKOS MMA, z którym związany był 31-letni zawodnik.


Zobacz także: Nie żyje „królowa Nürburgringu” i gwiazda „Top Gear” Sabine Schmitz

źródło:
Zobacz więcej