RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Poseł PO o SokuzBuraka. „To element społecznej kontroli” [WIDEO]

– Portal SokzBuraka informuje o wielomilionowych zarobkach w spółkach Skarbu Państwa polityków PiS. Czy to nie jest element społecznej kontroli władzy? – taką tezę w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info postawił poseł Koalicji Obywatelskiej Piotr Borys.

Magdalena Ogórek do Kozaka-Zagozdy: Spotkamy się w sądzie

Panie Mariuszu Kozak-Zagozdo, dostaniesz ode mnie pozew – zapowiedziała w TVP Info dziennikarka Magdalena Ogórek. Chodzi o zmyślony cytat, który...

zobacz więcej

Te słowa zbulwersowały prowadzącą Magdalenę Ogórek, która wcześniej padła ofiarą hejtu ze strony SokzBuraka. Przywołała także historię Małgorzaty Terlikowskiej, o której hejterski profil pisał, że w wieku 18 lat dokonała aborcji.

– Jakby pan się czuł, gdyby dotyczyło to pana najbliższych – pytała Borysa Ogórek.

– Poszedłbym do sądu i zarządał sprostowania. Hejt należy potępić, ale pięć ostatnich postów umieszczonych na SokuzBuraka dotyczy gigantycznych zarobków polityków PiS w spółkach Skarbu Państwa – przekonywał poseł PO.

– A milion innych hejtu – spuentowała Ogórek.

Do słów polityka opozycji odniósł się także Adam Andruszkiewicz.

– Opozycja stworzyła regularną maszynę do hejtu i nienawiści. Zbudowała ściek, który jest wylewany do internetu. To zatruwa dusze i umysły Polaków – skomentował.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej