RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Strzelał do psów i kotów. 60-latek zatrzymany [WIDEO]

Pomorscy policjanci zatrzymali 60-letniego mieszkańca Krzyni, który prawdopodobnie od wielu tygodni strzelał z broni do psów i kotów. Mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia.

W czeskim lesie widziano uzbrojonego jelenia. Broń odnaleziono

Policjanci z posterunku w Horni Planie koło Czeskiego Krumlowa w południowych Czechach odebrali od myśliwych zgłoszenie o odnalezieniu w lesie...

zobacz więcej

Do policjantów z podsłupskiej Dębnicy Kaszubskiej od wielu tygodni docierał sygnały o przestępcy, który dla zabawy, bądź zaspokojenia sadystycznych skłonności, strzela z broni do wolno żyjących psów i kotów – informuje TVP3 Gdańsk.

Jednego z postrzelonych kotów znalazła w swoim ogrodzie mieszkanka Krzyni. Powiadomiła o zdarzeniu nie tylko miłośników zwierząt, ale także policję. Funkcjonariusze szybko wytypowali podejrzanego.

Podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego 60-latka policjanci znaleźli broń, z której mężczyzna strzelał do zwierząt. Lekarzom weterynarii nie udało się uratować jego ostatniej ofiary.

Zatrzymany usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem grozi mu do pięciu lat więzienia.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej