RAPORT

Wojna na Ukrainie

Policja: „Podjeżdża i kłuje narzędziem z igłą”. Dwie osoby trafiły na „zakaźny”

Policja poszukuje sprawcy, który wg świadków porusza się tym autem (fot. Twoje Info)
Policja poszukuje sprawcy, który wg świadków porusza się tym autem (fot. Twoje Info)

Mężczyzna podjeżdża samochodem i kłuje przechodniów „przedmiotem zakończonym igłą” – takie zgłoszenie otrzymała policja. W piątek do komendy w podwarszawskiej Zielonce zgłosiła się dwójka poszkodowanych. Zostali skierowani na badania do szpitala zakaźnego.

Ewakuacja przedszkola w Warszawie. Mail o bombie

Do przedszkola nr 183 przy ulicy Wrzesińskiej w Warszawie wpłynął mail o podłożeniu ładunku wybuchowego. Trwa ewakuacja dzieci.

zobacz więcej

Do zdarzeń doszło o godz. 11:50 i 12:40 na ulicy Akacjowej i Wyszyńskiego.

Zgłosiły się dwie osoby, które poinformowały policjantów o mężczyźnie, który podjechał samochodem i ukłuł, jak zeznały, przedmiotem zakończonym igłą. Funkcjonariusze natychmiast wysłali te osoby na szczegółowe badania do szpitala zakaźnego. Czekamy na wyniki – informuje asp. szt. Tomasz Sitek z komendy w Wołominie.

Mężczyzna jest poszukiwany przez policję. – Prowadzimy czynności wyjaśniające. W niedługim czasie sprawca powinien zostać przez nas zatrzymany – dodaje Sitek.

Co mu grozi? – To zależy od wyników badań w szpitalu zakaźnym. Jeśli w narzędziu z igłą nie było żadnych niebezpiecznych substancji, wówczas poszkodowani mogą dochodzić swoich praw z powództwa cywilnego – uzupełnił.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej