RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Krzysztof Krawczyk w szpitalu. „Mogę tylko Was prosić o modlitwę”

Krzysztof Krawczyk prosi o modlitwę. Trafił do szpitala (fot. arch.PAP/Grzegorz Michałowski)
Krzysztof Krawczyk prosi o modlitwę. Trafił do szpitala (fot. arch.PAP/Grzegorz Michałowski)

Krzysztof Krawczyk opublikował w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym przekazał, że trafił do szpitala. 74-letniego muzyka – jak sam przyznaje – dopadł koronawirus. „Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. Mogę tylko Was prosić o modlitwę” – zaznaczył artysta.

Krzysztof Krawczyk poprosił o ostatnie namaszczenie. „Obejmę Chrystusa serdecznie”

Mam nadzieję, że kiedyś, gdy stanę z Chrystusem twarzą w twarz, obejmę Go serdecznie, zaleję się łzami, będą to łzy wzruszenia, i przeproszę za...

zobacz więcej

To nie pierwsze w ostatnim czasie kłopoty zdrowotne cenionego muzyka. W ubiegłym roku media informowały, że Krzysztof Krawczyk nie wróci na scenę. Wcześniej przeszedł skomplikowaną operację, która miała mu uniemożliwić występy.

Krzysztof Krawczyk z COVID-19


We wtorek artysta poinformował na Facebooku, że z powodu COVID-19 trafił do szpitala.

„Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę” – napisał. Zaznaczył przy tym, by nie oczekiwać od niego „żadnych wiadomości” oraz nie nękać jego rodziny.

„Mogę tylko Was prosić o modlitwę” – dodał Krzysztof Krawczyk. 74-letni muzyk przyznał, że zdążył się wcześniej zaszczepić szczepionką przeciw COVID-19, choć to „nie pomogło”.


Koronawirusowa solidarność z Piasecznym


Krzysztof Krawczyk podkreślił, że łączy się z przebywającym w szpitalu także zakażonym koronawirusem aktorem Andrzejem Piasecznym. „Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę! (…) Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą!” – zakończył swój wpis muzyk.

Zobacz także: Osobiste wyznania Krzysztofa Krawczyka. W TVP wyjątkowy film o artyście
teraz odtwarzane
„Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”. Wyjątkowy film w TVP na święta

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej