RAPORT

Prorosyjska era Tuska

„Szczepią ludzi na potęgę, żeby…”. Wizja Szymona Hołowni [WIDEO]

Szymon Hołownia mówi o przedterminowych wyborach i obietnicach PiS (fot. Faceboook/Szymon Hołownia)
Szymon Hołownia mówi o przedterminowych wyborach i obietnicach PiS (fot. Faceboook/Szymon Hołownia)

Najnowsze

Popularne

Zdaniem Szymona Hołowni rząd PiS „szczepi ludzi na potęgę”, bo planuje organizację przedterminowych wyborów, które pozwolą mu zdobyć samodzielną większość w Sejmie.

Puszcza Białowieska i afrykańskie plemiona. Hołownia o cywilizowaniu Polaków

Szymon Hołownia, nawiązując do swojego pobytu w Afryce, zaproponował rozwiązanie, mające na celu pomoc osobom zamieszkującym tereny Puszczy...

zobacz więcej

W poniedziałek lider Polski 2050 prowadził na Facebooku sesję na żywo, w czasie której komentował m.in. sytuację w Zjednoczonej Prawicy.

– Kaczyński musi zrobić wszystko, żeby kupić jak najwięcej głosów ludzi, którzy mogłiby go poprzeć, gdyby (Jarosław) Gowin zdecydował się wykręcić jakiś numer – ocenił Szymon Hołownia.

Hołownia: Szczepią na wybory


Stwierdził przy tym, że „Kaczyński wcale nie będzie musiał czekać na Gowina”.

– Jak się już mu ustabilizują szczepienia; przecież oni teraz szczepią ludzi na potęgę po to, żeby móc ich do wyborów – że tak powiem – przygotować w odpowiednim czasie – powiedział Hołownia. Dodał przy tym: „Dobrze, że szczepią, oczywiście że dobrze; natomiast jedno z drugiego też może wynikać”.


– Złożą mnóstwo obietnic wyborczych, ludzie pewnie w wakacje pewnie trochę poluzują, tak jak to było w ubiegłym roku, może być wcześniejsze kryterium i my też musimy być na to gotowi – ocenił lider Polski 2050.

Zobacz także: Mucha zachwalała wykształcenie Hołowni. Niechcący go ośmieszyła

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej