RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Zawdzięczają sukces pandemii. Aplikacja ma pomóc zrobić zdjęcie do dokumentu #PolskaToWiecej

Aplikacja ma zastąpić profesjonalnego fotografa
Aplikacja ma zastąpić profesjonalnego fotografa

Najnowsze

Popularne

Wykonywanie zdjęć do paszportu czy dowodu osobistego nie jest proste. Trzej bracia z Polski stworzyli aplikację, która ma ułatwiać załatwianie urzędowych spraw. Mają nadzieję, że zostanie z nami po pandemii.

Wolontariusze w akcji. Dobro, które przyniosła pandemia #PolskaToWiecej

zobacz więcej

Jak mówi Tomasz Młodzki, CEO PhotoAiD, aplikacja powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz sytuację pandemiczną na świecie. Do tej pory firma zajmowała się fotokabinami i prowadziła sieć punktów foto.

Zamknięcie centrów handlowych, gdzie fotobudki były najczęściej ustawiane, spowodowało spadek dochodów z dotychczasowej działalności. Firma otrzymała dofinansowanie z tarczy antykryzysowej.

Pozyskane fundusze pomogły nie tylko w utrzymaniu zatrudnienia, ale także w realizacji projektów PhotoAiD.com i Passport- Photo.online, które umożliwiają wykonanie zdjęć do dowodów osobistych, paszportów, czy praw jazdy.

Zamówienia z całego świataJak relacjonuje Młodzki, aplikacja okazała się sukcesem. Według jej twórców zamówienia na zdjęcia do dokumentów napływają z całego świata.

PhotoAiD – jak mówi Tomasz Młodzki – oferuje zdjęcia nie tylko do krajowych dokumentów, ale pozwala zrobić zdjęcia, które spełniają kryteria Państw z najbardziej egzotycznych zakątków świata.

Sport to zdrowie - również psychiczne #PolskaToWiecej

Dotknęła ją fala nienawiści, która prawie zatopiła jej chęć do życia. Zaczęła się okaleczać, jednak dotarło do niej, że to jedynie krzywdzi jej...

zobacz więcej

„200 procent gwarancji”


Twórcy narzędzia, jak relacjonuje Tomasz Młodzki, „dają 200 procent gwarancji” na to, że zdjęcie wykonane za pomocą ich aplikacji zostanie zaakceptowane przez odpowiedni urząd.

Jak to działa w praktyce? Jeżeli zdjęcia zrobione poprzez PhotoAiD.com nie będą uznane przez organ wydający dokument, klient dostanie nie tylko zwrot kosztów, ale otrzyma dwukrotność tego, co zapłacił za zdjęcie – zapewnia Tomasz Młodzki.

I dodaje, że taka sytuacja przytrafia się “kilka razy na tysiąc wykonanych zdjęć”. Do końca marca na PhotoAiD.com/pl można wykonać zdjęcia bezpłatnie!

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej