RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Chwila grozy w studiu. Ekran przygniótł dziennikarza [WIDEO]

Wypadek w studiu zarejestrowała kamera (fot.TT/Elizabeth Machuca)
Wypadek w studiu zarejestrowała kamera (fot.TT/Elizabeth Machuca)

Do groźnego wypadku doszło podczas nagrania w kolumbijskim studiu stacji ESPN. Gdy trwało omawiania bieżących wydarzeń, na jednego z dziennikarzy spadł ogromny ekran. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera, a nagranie obiegło internet.

Potrącił i przejechał kobietę. Dopiero gdy wysiadł z auta zorientował się, co zrobił

Dramatyczny wypadek na Śląsku. W Skoczowie samochód dostawczy dwukrotnie przejechał po kobiecie. Poszkodowana z urazem kręgosłupa...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło wieczorem we wtorek. Na antenie kolumbijskiego ESPN nadawano program piłkarski „ESPNFC Radio”. W studiu siedziało kilku gości, którzy omawiali bieżące wydarzenia ze świata futbolu.

W pewnym momencie na jednego z dziennikarzy spadł ogromny ekran telewizyjny i go przygniótł. Mężczyzna uderzył twarzą o blat. Całe zajście zarejestrowała kamera, a nagranie ze zdarzenia obiegło internet.

Na całe szczęście dziennikarz przygnieciony przez telewizor doznał jedynie lekkich obrażeń. „Zapewniam, że nic mi nie jest. Mam trochę siniaków, ale nie doszło do żadnego złamania” – napisał na Twitterze Carlos Orduz, poszkodowany dziennikarz.Czytaj także: Śmierć na budowie metra. Łyżka koparki spadła na pracowników [WIDEO]

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej