RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Potrącił i przejechał kobietę. Dopiero gdy wysiadł z auta zorientował się, co zrobił

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku (fot. Shutterstock)
Policja wyjaśnia okoliczności wypadku (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Dramatyczny wypadek na Śląsku. W Skoczowie samochód dostawczy dwukrotnie przejechał po kobiecie. Poszkodowana z urazem kręgosłupa przetransportowana została śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego szpitala.

Zamordował żonę i ukrył ciało w zamrażarce. „Chyba mnie poniosło”

„Chyba mnie poniosło. Pokłóciłem się z żoną i przypadkowo zabiłem ją podczas bójki” – taką wiadomość wysłał do swojego szefa Haoling Luo. Mężczyzna...

zobacz więcej

Sytuacja miała miejsce w środę po południu na osiedlu Górny Bór. Podczas wycofywania samochód dostawczy uderzył w 38-letnią kobietę i przewrócił ją. Ważący ponad 2 tony pojazd przejechał kołami tylnej osi po pieszej.

24-letni kierowca zorientował się, że po czymś przejechał i postanowił podjechać pojazdem do przodu. Wtedy ponownie przejechał po poszkodowanej. Dopiero gdy wyszedł z auta zorientował się, że potrącił kobietę.

Potrącona 38-latka po wypadku była przytomna. Z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach.

Okoliczności wypadku bada policja. Wiadomo, że 24-letni kierowca, który jest pracownikiem jednej z firm kurierskich, w momencie zderzenia był trzeźwy.

Czytaj także: Osobówka jechała pod prąd, uderzyła w ciężarówkę. Ta – w kolejną

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej