RAPORT

Wojna na Ukrainie

Nie zwalniamy tempa. Portal tvp.info ma już 7 mln czytelników

Szef portalu tvp.info Samuel Pereira (fot. PAP/Albert Zawada)
Szef portalu tvp.info Samuel Pereira (fot. PAP/Albert Zawada)

W lutym 2021 r. odnotowaliśmy najlepszy wynik w historii portalu tvp.info. Internetowy serwis informacyjny Telewizji Polskiej odwiedziło 6,97 mln użytkowników – wynika z badania Mediapanel. Tym samym pobiliśmy styczniowy rekord, a wynik z lutego zeszłego roku poprawiliśmy o ponad 106 procent. – Coraz więcej czytelników stawia na szybkie, ciekawe i rzetelne informacje i to cieszy – mówi szef portalu tvp.info Samuel Pereira. – Jestem przekonany, że liczba czytelników naszego portalu nadal będzie rosnąć – dodaje.

6,36 mln użytkowników portalu tvp.info. „Ciężka praca przynosi owoce”

Styczeń był najlepszym miesiącem w historii portalu tvp.info. Według badania Mediapanel, serwis odwiedziło ponad 6,3 mln realnych użytkowników....

zobacz więcej

To już kolejny rekord. Rok 2021 zaczęliśmy od najlepszego wyniku w historii portalu tvp.info: 6,36 mln czytelników w styczniu i wzrost rok do roku o ponad 70 proc. W lutym przebiliśmy ten wynik. Według badania Mediapanel w ubiegłym miesiącu serwis odwiedziło dokładnie 6 968 592 realnych użytkowników, którzy wygenerowali 42,4 mln odsłon.

– Od początku kierowania portalem tvp.info przywiązuję dużą wagę do rozbudowywania treści na stronie, tak by czytelnik mógł znaleźć u nas jak najwięcej informacji z kraju i ze świata, kultury, sportu, biznesu, polityki i rozrywki – w formie tekstowej, graficznej i multimedialnej. Pojawiła się publicystyka, ze stałymi autorami, a od roku działa specjalna podstrona poświęcona fact-checkingowi.

Jak widać te działania przynoszą rezultaty – mówi szef portalu tvp.info Samuel Pereira. – Kolejne rekordy to zasługa przede wszystkim czytelników, którym za zaufanie gorąco dziękuję i całej Redakcji, której serdecznie gratuluję – dodaje.

W tym roku możemy pochwalić się również wynikami portalu tvp.info w mediach społecznościowych. Profil naszego portalu należy do najbardziej angażujących zarówno na Twitterze, jak i Facebooku.


Zobacz więcej: Znakomite wyniki portalu tvp.info w mediach społecznościowych Informacje portalu tvp.info znaleźć można również w mediach społecznościowych:

Twitter

Facebook

Instagram

YouTube

Wyniki portalu tvp.info od początku 2018 roku
Wyniki portalu tvp.info od początku 2018 roku

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej