RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Mieli zmuszać kobietę do prostytucji i stosować przemoc wobec jej partnera

Zatrzymano podejrzanych o czerpanie korzyści z nierządu (fot. Policja)
Zatrzymano podejrzanych o czerpanie korzyści z nierządu (fot. Policja)

Najnowsze

Popularne

Policjanci zatrzymali 30-latkę oraz jej 33-letniego partnera, którzy mieli zmuszać młodą kobietę do prostytucji. Para zamieściła na portalu internetowym ogłoszenia erotyczne oraz korespondowała z klientami ustalając szczegóły spotkań. Mieli również czerpać korzyści majątkowe z tego procederu.

Pseudokibice zajmowali się handlem ludźmi. Zatrzymano 10 osób

Śląscy policjanci rozbili grupę przestępczą, zajmującą się m.in. handlem ludźmi. Kryminalni weszli w tym samym czasie do kilkunastu mieszkań,...

zobacz więcej

Do zatrzymania podejrzanych doszło w miniony weekend. „Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że są oni podejrzewani o udział w tak zwanych „przestępstwach okołoprostytucyjnych”. Czynności realizowane w sprawie potwierdziły informacje policjantów. Do zdarzeń dochodziło w okresie luty-marzec bieżącego roku na terenie Białej Podlaskiej” – poinformowała policja.

Zatrzymana 30-latka oraz jej 33-letni partner podejrzani są o nakłanianie do nierządu młodej kobiety. Jak ustalono, para zamieściła na portalu internetowym ogłoszenia erotyczne oraz korespondowała z klientami ustalając szczegóły spotkań. Podejrzani są również o czerpanie korzyści majątkowej z tego procederu.

Czytaj także: Napadał na kobiety w parku, niektóre molestował. Trafił do aresztu

Policja znalazła narkotyki


„Dodatkowo kryminalni wykonując czynności w tej sprawie, ujawnili marihuanę oraz znaczne ilości amfetaminy, które ukryte były w piwnicy jednego z bloków. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 100 porcji narkotyków. O posiadanie tych środków podejrzany jest 33-latek” – poinformowała policja. Dodatkowo mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej pokrzywdzonej oraz stosowanie przemocy wobec partnera pokrzywdzonej.

33-latek część zarzutów usłyszał w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę za podobne przestępstwa. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec 30-latki i 33-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Czytaj także: 32-latek prowadził w piwnicy profesjonalną uprawę konopi

 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej