RAPORT

Wojna na Ukrainie

Awantura w kolejce do toalety. Pilot stracił zęby, steward ma złamaną rękę

Pilot i steward pobili się w czasie lotu (fot. Shutterstock/Matej Kastelic)
Pilot i steward pobili się w czasie lotu (fot. Shutterstock/Matej Kastelic)

Zaskakująca sytuacja podczas lotu samolotem chińskich linii lotniczych Donghai Airlines. Kapitan maszyny pobił się ze stewardem na oczach pasażerów. Jak się okazuje poszło o dostęp do toalety. Bijatyka była na tyle poważna, że steward doznał złamania ręki. Z kolei pilot ma wybite przednie zęby.

Łapali pokemony na autostradzie. Niebiescy pokłócili się z czerwonymi

Do nietypowego zdarzenia doszło na autostradzie w okolicach Tarnowa. Kilka osób, które jechały w dwóch samochodach, rywalizowały w łapaniu...

zobacz więcej

Awantura miała wywiązać się w czasie lotu DZ6297 z Nantong, na 50 minut przed planowanym lądowaniem.

Według relacji zagranicznych mediów, pilot maszyny chciał skorzystać z toalety w samolocie. Na to samo zdecydował się także jeden z pasażerów. Pilot polecił podróżnemu, aby ten wrócił na swoje miejsce i tam zaczekał na zwolnienie toalety.

Podróżny jednak nie posłuchał pilota i został Sytuacja ta rozwścieczyła pilota. Zarzucił jednemu ze stewardów, że zaniedbuje obowiązki i świadomie doprowadza do zagrożenia na pokładzie samolotu.

Między mężczyznami doszło do awantury, która szybko przerodziła się w bójkę. Była ona na tyle poważna, że steward doznał złamania ręki, a pilot ma wybite przednie zęby.

Regulator lotnictwa cywilnego z Shenzen prowadzi postępowanie w sprawie bijatyki. Z kolei linie lotnicze wydały oświadczenie w sprawie awantury. Jak zapewniono w komunikacie, sprawa będzie wyjaśniania, zostanie przeprowadzony też przegląd procedur bezpieczeństwa.

Czytaj także: Awantura w centrum Barcelony. Celowo staranował samochodem własny lokal [WIDEO]

 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej