RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Miss Polski zamieniła koronę na mundur. „Marzy o służbie w policji konnej” [GALERIA]

Sesja zdjęciowa Miss Polski 2020 promuje służbę w policji (fot. Policja/ sierż. sztab. Aleksandra Vana)
Sesja zdjęciowa Miss Polski 2020 promuje służbę w policji (fot. Policja/ sierż. sztab. Aleksandra Vana)

Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin zachęca do wstąpienia w policyjne szeregi. Piękna 22-latka „zamieniła” koronę na mundur, by wspólnie ze śląską policją promować rekrutację do służb. Jak przyznaje, jej marzeniem jest służba w policji konnej.

Przyszedł na posterunek sprawdzić, czy jest poszukiwany. Był

W duże zdziwienie wprawił policjantów w Piotrkowie Kujawskim 33-letni mężczyzna, który przyszedł na posterunek sprawdzić, czy jest poszukiwany....

zobacz więcej

Anna-Maria Jaromin to rodowita Ślązaczka, która w ubiegłym roku otrzymała prestiżową koronę najpiękniejszej Polki. 22-latka to także utytułowany jeździec – ma bowiem na swoim koncie mistrzostwo Polski Amazonek w Damskim Siodle w ujeżdżeniu w małej rundzie i Mistrzostwo Polski Amatorów w ujeżdżeniu w kategorii juniorów. Nie bez przyczyny więc w wywiadach przyznaje, że jej marzeniem jest służba w policji konnej.

Rekrutacja do policji. Zachęca Miss Polski


Ostatnio przyjęła zaproszenie śląskich policjantów do zrealizowania wspólnego projektu, w którym postanowiła zmierzyć się z testem sprawności fizycznej, będącym jednym z etapów rekrutacji do służby w policji. 22-latka doskonale poradziła sobie na torze przeszkód; świetne wyniki osiągnęła także w policyjnym symulatorze strzelań – relacjonują funkcjonariusze.

Miss Polski 2020 przekonuje, że policja jest idealną formacją dla ludzi z pasją lub chęcią odkrycia jej w sobie. – Gdybym kiedyś kierowała się obawą o to, co ludzie pomyślą, nie byłabym dzisiaj w miejscu, w którym jestem. I choć droga do sukcesu nigdy nie jest prosta, to warto się z nią zmierzyć – przekonuje Jaromin i zachęca do spełniania swoich marzeń.

Śląska policja, która wspólnie z Miss Polski zrealizowała niecodzienny projekt, także zachęca do wstąpienia w swoje szeregi.

Zobacz także: 56-latek połknął osę i zaczął się dusić. Uratowali go policjanci

źródło:
Zobacz więcej