RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

32-latek prowadził w piwnicy profesjonalną uprawę konopi

Policjanci znaleźli 60 krzewów konopi, wysuszoną marihuanę, haszysz oraz tabletki ecstasy (fot. KMP Gdańsk)
Policjanci znaleźli 60 krzewów konopi, wysuszoną marihuanę, haszysz oraz tabletki ecstasy (fot. KMP Gdańsk)

Najnowsze

Popularne

Policjanci znaleźli w domu 32-letniego gdańszczanina 60 krzewów konopi, wysuszoną marihuanę, haszysz i tabletki ecstasy. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i uprawy konopi. Sąd zastosował wobec niego policyjny dozór. Teraz grozi mu osiem lat więzienia.

Napadał na kobiety w parku, niektóre molestował. Trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który napadał na kobiety w jednym z parków we Wrocławiu. Sprawca groził im, że skrzywdzi ich dzieci,...

zobacz więcej

Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku Mariusz Chrzanowski powiedział, że zatrzymanie mężczyzny to efekt pracy sopockich kryminalnych.

Pod koniec minionego tygodnia policjanci weszli do jednorodzinnego domu w Gdańsku. Podczas kontroli znaleźli w piwnicy pomieszczenia, w których były zamykane namioty do specjalistycznej uprawy roślin i nawozy pobudzające ich wzrost.

Zobacz także: Podpalił mieszkanie i oblał kobietę wrzątkiem. 36-latek zatrzymany 

– W pomieszczeniu pracowały m.in. wiatraki, systemy wentylacji powietrza, filtry, lampy oraz urządzenia służące do kontroli wilgotności i temperatury powietrza. W piwnicy za drzwiami szafy było ukryte przejście do kolejnego pomieszczenia, w którym rosły krzewy konopi – tłumaczył gdański policjant.

(fot. KMP Gdańsk)
(fot. KMP Gdańsk)

Samochód wjechał do Narwi. Służby przeczesują rzekę

W Tykocinie na Podlasiu 35-letni kierowca wjechał samochodem do Narwi. Mężczyzna o własnych siłach wydostał się z pojazdu. Nie wiadomo, czy autem...

zobacz więcej

Podczas kontroli policjanci znaleźli i zabezpieczyli także prawie 150 porcji marihuany, kilkanaście porcji haszyszu i kilkadziesiąt tabletek ecstasy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 60 krzewów konopi w różnej fazie wzrostu i kilka worków ze ściętymi roślinami. Wszystkie narkotyki i rośliny przekazali do dalszych badań biegłemu sądowemu.

Zgromadzone dowody i wstępna opinia biegłego pozwoliła na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania narkotyków i uprawy konopi. Sąd zastosował wobec 32–latka policyjny dozór.Za posiadanie narkotyków grożą trzy lata więzienia. Za uprawę konopi w ilości, z której można przygotować znaczną ilość narkotyków, grozi do ośmiu lat więzienia.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej