RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Prezydent Polski złożył kondolencje rodzinom ofiar wypadku ukraińskiego autokaru

Ukraińskim autokarem podróżowało 57 osób (fot. PAP/Darek Delmanowicz)
Ukraińskim autokarem podróżowało 57 osób (fot. PAP/Darek Delmanowicz)

Składam najszczersze kondolencje rodzinom ofiar i wszystkim naszym ukraińskim przyjaciołom – oświadczył w sobotę prezydent Andrzej Duda odnosząc się do wypadku ukraińskiego autobusu na A4 na Podkarpaciu, gdzie zginęło pięć osób.

Pięć ofiar śmiertelnych wypadku autobusu na A4. Nowe informacje o stanie rannych

Sześć osób zginęło, a 30 zostało rannych w wyniku wypadku, do którego doszło w Kaszycach w pobliżu Jarosławia na autostradzie A4. Autobus na...

zobacz więcej

„Jestem głęboko zasmucony straszną wiadomością o wypadku ukraińskiego autobusu na A4 niedaleko Kaszyc”. Jak zaznaczył, kilka osób zginęło, a „kilkadziesiąt innych zostało rannych”. „Składam najszczersze kondolencje rodzinom ofiar i wszystkim naszym ukraińskim przyjaciołom” – napisał w sobotę na Twitterze prezydent Andrzej Duda.

Do wypadku ukraińskiego autokaru doszło w nocy z piątku na sobotę na autostradzie A4 w pobliżu MOP Kaszyce k. Jarosławia (Podkarpackie). Autobusem podróżowało 57 osób, w tym dwóch kierowców. W wyniku wypadku pięć osób nie żyje, 34 osoby przebywają w szpitalu, a reszta podróżujących została zakwaterowana w bursie w Jarosławiu.

źródło:

Zobacz więcej