RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nie żyje 30-letni gwiazdor „Bimbrowników”

Lance Waldroup miał 30 lat (fot. Facebook/Moonshiners)
Lance Waldroup miał 30 lat (fot. Facebook/Moonshiners)

W wieku 30-lat zmarł uczestnik programu „Bimbrownicy” (ang. „Moonshiners”) Lance Waldroup. Smutną wiadomość potwierdzono na facebookowym profilu programu stacji Discovery. „Odważny gorzelnik (…), zawsze chciał przenieść swoje receptury na nowy poziom” – napisano.

Zmarł „Krzykacz”, teraz Edek potrzebuje pomocy. Dramat bohaterów „Złomowiska”

Koszmarny przełom roku dla fanów programu „Złomowisko PL”. Kilka dni temu zmarł Marek „Krzykacz” Pawłowski, bohater popularnego programu. Okazuje...

zobacz więcej

Lance Waldroup występował w pierwszych sezonach bimbrowniczego show. Program pokazuje nielegalną produkcję destylatu w Ameryce. Gwiazdor „Bimbrowników” występował wraz ze swoim ojcem Jeffem, do którego często zwracał się o wskazówki.

Lacne Waldroup zmarł nagle


30-letni Waldroup zmarł pod koniec lutego w Karolinie Północnej. Nie ujawniono dotąd przyczyny śmierci, ale na stronie zbiórki założonej przez jego bliskich napisano, że zgon nastąpił „niespodziewanie”.

W opisie zbiórki wskazano dalej, że Waldroup pochodził z hrabstwa Graham w Północnej Karolinie. Wcześniej w wieku 11 lat z powodu mukowiscydozy zmarła jego siostra Lyndsey, a cierpiący na tą samą chorobę 20-letni brat Lamar zmarł po przeszczepie płuc – czytamy dalej.

Po rodzinnej tragedii wpadł w nałóg


Jak podaje rodzina, śmierć jedynego rodzeństwa wprowadziła go w poczucie winy i nałóg, z którym walczył przez kilka lat: „Poszedł na odwyk i został wyleczony”.

„Będziemy za nim bardzo tęsknić. Nasze myśli i modlitwy są w tym czasie z jego bliskimi” – napisano na profilu „Bimbrowników” na Facebooku.


Zobacz także: Nie żyje „Krzykacz”, gwiazdor programu „Złomowisko”

Pogrzeb gwiazdora „Bimbrowników” ma się odbyć 6 marca.

źródło:
Zobacz więcej