RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nauczycielka uwiodła nastoletniego ucznia. Usłyszała wyrok więzienia

Kandice Barber wysyłała do ucznia swoje nagie zdjęcia (fot. www.thamesvalley.police.uk)
Kandice Barber wysyłała do ucznia swoje nagie zdjęcia (fot. www.thamesvalley.police.uk)

Sześć lat i dwa miesiące. Tyle za kratkami ma spędzić Kandice Barber. 35-letnia nauczycielka z Wendover w hrabstwie Buckinghamshire usłyszała dziś wyrok za uwiedzenie swojego nastoletniego ucznia.

„Dziecko już zakopane”. Pod wpływem TikToka nastolatka zrobiła makabryczny „żart”

„Dziecko już zakopane, od dzisiaj się nie znamy” - taką informację wysłała do mieszkanki Koła w woj. wielkopolskim 15-latka z okolic Poznania....

zobacz więcej

Nauczycielka dodała ucznia do kontaktów na Snapchacie podczas rozdania nagród z okazji dnia sportu w szkole w 2018 roku. Już po tygodniu wiadomości wysyłane przez nią miały podtekst seksualny.

Barber wysyłała do swojego ucznia nagie zdjęcia oraz filmiki wideo, na których się masturbowała.

Wykorzystując zaufanie chłopca, nauczycielka zabrała go na przejażdżkę swoim samochodem poza miasto. „Tam doszło do aktu seksualnego” – opisują brytyjskie media.

Uwodziła nawet podczas lekcji


Po tym zbliżeniu nauczycielka nadal wysłała swojemu uczniowi dwuznaczne wiadomości. Miało to miejsce nawet podczas szkolnych lekcji.

Nastolatek znęcał się nad psem. Sprawa wyszła na jaw przez przypadek

16-latek z Wrocławia odpowie przed sądem za bicie, kopanie i szarpanie swojego psa. Policjanci zatrzymali nastolatka zaraz po obejrzeniu filmu z...

zobacz więcej

Namawiała również nastolatka do kasowania wysłanych przez nią zdjęć, mówiąc, że w „przeciwnym razie sprowadzi go na ziemię”.

O sprawie wiedzieli najbliżsi znajomi chłopca. Nastolatek pokazał fotografie nauczycielki spod prysznica jednemu ze swoich przyjaciół.

Z oświadczenia ofiary, które przeczytał prokurator, dowiadujemy się, że „stres i niepokój spowodowany procesem spowodował gorsze wyniki z egzaminu”, a to z kolei „doprowadziło do porzucenia dobrej szkoły i zerwania więzi z przyjaciółmi”.

Kostkomeduza zabiła nastolatka

Kostkomeduza śmiercionośna poparzyła 17-letniego Australijczyka w pobliżu plaży Patterson Point. Młody mężczyzna zmarł. Osobnik tego gatunku...

zobacz więcej

Żona i matka trójki dzieci


Proces był szeroko komentowany na Wyspach Brytyjskich. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Barber jest mężatką i matką trójki dzieci.

Co ciekawe, jej stronę wziął mąż, który powiedział, że „wybaczył żonie wszystkie błędne decyzje, a ich małżeństwo nigdy nie łączyły silniejsze więzi niż teraz”.

Barber została skazana także za zmuszanie dziecka poniżej 16. roku życia do oglądania czynności seksualnych oraz wysyłanie wiadomości o treści seksualnej.

Po odbyciu wyroku będzie musiała informować policję o zmianie swoje miejsca zamieszkania. Otrzymała także dożywotni zakazy pracy z dziećmi i zbliżania się do poszkodowanego.

źródło:
Zobacz więcej