RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Czy Trzaskowski bywał na imprezach u Kieli? Mamy odpowiedź ratusza

Pracownicy TVN twierdzą, że Rafał Trzaskowski bywał u Katarzyny Kieli (fot. Getty Images; Forum)
Pracownicy TVN twierdzą, że Rafał Trzaskowski bywał u Katarzyny Kieli (fot. Getty Images; Forum)

W liście otwartym pracownicy TVN napisali, że szefowa Discovery EMEA Katarzyna Kieli organizowała w swoim domu imprezy, na których bywał m.in. prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Portal tvp.info poprosił stołeczny ratusz o komentarz w tej sprawie.

Spotkania Mosbacher w domu Kieli? Mamy odpowiedź ambasady USA

W liście otwartym pracownicy TVN napisali, że szefowa Discovery EMEA Katarzyna Kieli organizowała w swoim domu imprezy, na których mieli bywać...

zobacz więcej

W poniedziałek grupa anonimowych pracowników TVN wysłała do ponad 140 przedstawicieli mediów list otwarty zatytułowany „TVN Grupa Discovery – Destrukcja".

„Przed pandemią w domu Kasi Kieli odbywały się liczne spotkania towarzyskie. Spotykała się bohema polskiego biznesu, polityki i kultury” – piszą pracownicy TVN dodając, że na spotkaniach mieli bywać m.in.: Zygmunt Solorz, ówczesna ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski i inni.

Odpowiedź ratusza


Portal tvp.info zwrócił się do stołecznego ratusza z pytaniem, czy prezydent Warszawy rzeczywiście bywał na wspomnianych spotkaniach towarzyskich. W odpowiedzi ratusz stwierdził, że nasze zapytanie „nie posiada przymiotu informacji publicznej i nie podlega udostępnieniu w trybie i na zasadach określonych w ustawie o dostępie do informacji publicznej”.

źródło:
Zobacz więcej