RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Urządzili sobie wyścigi na S8. Sprawa będzie miała finał w sądzie [WIDEO]

Zrobili sobie wyścig na S8 (fot. Policja)
Zrobili sobie wyścig na S8 (fot. Policja)

Niecodzienny widok na trasie S8 w województwie mazowieckim. Dwoje kierowców urządziło sobie wyścigi, zupełnie nie zważając na duże natężenie ruchu. Wybryki na drodze szybko jednak zostały ukrócone przez policjantów, a nieodpowiedzialni kierowcy odpowiedzą przed sądem.

Uciekając przed policją staranował radiowozy. Sąd aresztował 22-latka

Na trzy miesiące do aresztu trafił 22-letni kierowca bmw, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli w Świerklańcu (Śląskie) i uciekał przez...

zobacz więcej

Jak poinformowała policja, „zachowanie, jakiego dopuścili się dwaj kierujący, wywołało u policjantów przerażenie, zapewne wśród wielu innych uczestników ruchu drogowego także”.

Wybryki na drodze, które przypominały sceny z filmu akcji szybko zostały jednak ukrócone. Nieodpowiedzialnym kierowcom zatrzymano prawo jazdy i sporządzono do sądu wnioski o ukaranie.

„Policjanci z racji rażącego naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami, jak i spowodowania przez nich zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla innych uczestników ruchu odstąpili od postępowania mandatowego” – poinformowała policja.źródło:
Zobacz więcej