RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Oto najdłużej emitowany serial w dziejach telewizji. Podpisano umowę na dwa kolejne sezony

Na 2023 rok zaplanowano premierę 757. odcinka Simpsonów (fot. Shutterstock/Haelen Haagen)
Na 2023 rok zaplanowano premierę 757. odcinka Simpsonów (fot. Shutterstock/Haelen Haagen)

„Simpsonowie” stali się najdłużej emitowanym serialem w dziejach telewizji. Fox ogłosił, że do 2023 roku powstaną dwa kolejne sezony – 33. i 34. 21 marca odbędzie się premiera 700. odcinka.

Bart Simpson stał się... czarny. Niezwykła akcja po zabiciu w USA czarnoskórego nastolatka

Czarnoskóry Bart Simpson – bohater jednej z najsłynniejszych amerykańskich kreskówek, jest ścigany przez policjanta w kapturze Ku Klux Klanu na...

zobacz więcej

Jak zapewnił producent Matt Groening w nowych perypetiach rodziny Simpsonów ma nie zabraknąć atrakcji. – Homer straci wszystkie włosy, Milhouse kupi soczewki kontaktowe, a Bart będzie po raz 33. obchodził swoje dziesiąte urodziny – powiedział cytowany przez branżowy portal deadline.com

Serial wciąż cieszy się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. 32 sezon oglądało średnio 7 milionów Amerykanów. Jego premiera była najczęściej odtwarzana w streamingowych platformach Fox Now i Hulu w historii ich istnienia.

Losy Howarda i jego rodziny towarzyszą widzom od 1989 roku. W tym czasie produkcja została nominowana do 285 nagród filmowych. Zgarnęła 97 z nich. Najbardziej prestiżowe z nich to 34 wyróżnienia Emmy i Annie.

źródło:
Zobacz więcej