RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Śmiertelne potrącenie w Warszawie. Policja szuka świadków

Policjanci szukają świadków tragicznego wypadku na ul. Grójeckiej (fot. PAP/Rafał Guz)
Policjanci szukają świadków tragicznego wypadku na ul. Grójeckiej (fot. PAP/Rafał Guz)

Policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku, do którego doszło na ul. Grójeckiej w Warszawie. Zginęła w nim starsza kobieta, a 74-letni mężczyzna doznał ciężkich obrażeń ciała. Każdy, kto posiada informację o zdarzeniu proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami.

15-latka z Warszawy kilkakrotnie raniła nożem matkę

Policjanci z północnopraskiej komendy zatrzymali 15-latkę, która kilkakrotnie raniła matkę nożem kuchennym – poinformowała mł. asp. Irmina Sulich z...

zobacz więcej

Policjanci z komendy na Ochocie pod nadzorem Prokuratury prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 22 lutego około godz. 13.30 na ulicy Grójeckiej na wysokości PKP Warszawa Rakowiec. 20-letni kierowca stracił wówczas panowanie nad samochodem, wypadł z drogi, wjechał na chodnik i potrącił tam dwie osoby. 70-letnia kobieta zginęła na miejscu, a 74-letni mężczyzna trafił do szpitala.

Czytaj także: Tragiczny wypadek. Samochód uderzył w drzewo, nie żyje 38-latek

Apel policji


– Każdy, kto posiada informację o zaistniałym zdarzeniu lub przypadkowo uwiecznił ten wypadek w formie materiału video, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami – przekazał mł. asp. Karol Cebula z KRP III.

Skontaktować się z policjantami prowadzącymi sprawę można pod numerami telefonów: 47 723 93 86 lub 47 723 93 87, bądź całodobowo pod numerem telefonu 47 723 93 50. – Prosimy również o nadsyłanie drogą elektroniczną nagrań wideo przez osoby, które 22 lutego br. były w okolicy numeru 216 / PKP Warszawa Rakowiec na ulicy Grójeckiej i mogły przypadkowo uwiecznić zdarzenie – zaapelował policjant.

Informacje można przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

Czytaj także: Śmiertelne potrącenie pod Kutnem. Zginął nastolatek

źródło:

Zobacz więcej