RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Groźny wypadek w Olecku. Samochody stanęły w płomieniach

Trzy osoby zostały ranne (fot. policja.pl, zdjęcie ilustracyjne)
Trzy osoby zostały ranne (fot. policja.pl, zdjęcie ilustracyjne)

Na obwodnicy Olecka doszło do zderzenia dwóch aut, które zaczęły się palić – poinformowała oficer prasowa policji w tym mieście Justyna Sznel. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu obwodnicy z drogą wojewódzką 655 prowadzącą do Giżycka. To od lat feralne miejsce.

Poważny wypadek na Woli. W aucie butla z acetylenem

W Al. Prymasa Tysiąclecia zderzyły się rano dwa samochody osobowe i auto dostawcze. Jak przekazała Komenda Stołeczna Policji, z powodu wypadku są...

zobacz więcej

Justyna Sznel poinformowała, że we wtorek rano jadący od strony Giżycka volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu obwodnicą busowi marki Ford. Doszło do zderzenia, auta zaczęły się palić.

– Samochodami podróżowały łącznie 4 osoby, o własnych siłach opuściły auta – podała Sznel i dodała, że pożar samochodów ugasili strażacy.

Kierowca volkswagena śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Suwałkach, jego pasażerka i pasażerka z forda trafiły do szpitala w Ełku.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

Skrzyżowanie obwodnicy Olecka z drogą na Giżycko jest feralnym miejscem, od lat dochodzi tam do tragicznych, często śmiertelnych wypadków. Kierowcy skarżą się, że w tym miejscu jest zła widoczność.

Przeczytaj też: Makabryczny wypadek w Lublinie. Zginęło dwóch młodych mężczyzn

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej