RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zaskakująca kryjówka 17-latka. Chował się przed policją

Przed funkcjonariuszami ukrył się w podwieszonym pawlaczu (fot. Policja)
Przed funkcjonariuszami ukrył się w podwieszonym pawlaczu (fot. Policja)

17-letni mieszkaniec Piły miał zostać doprowadzony do sądu. Kiedy funkcjonariusze przyjechali do jego domu, nastolatek przed funkcjonariuszami ukrył się w podwieszonym pawlaczu.

Prawie 70 kg tytoniu do fajek wodnych pod podłogą kabiny kierowcy

680 opakowań tytoniu do fajek wodnych funkcjonariusze KAS znaleźli pod podłogą kabiny tira. – Nielegalny towar odkrył funkcjonariusz podczas...

zobacz więcej

Jak podkreślił mł. asp. Jędrzej Panglisz z KPP w Pile, „wysiłek i kreatywność młodego człowieka przegrały z doświadczeniem dzielnicowych i policjantów Referatu ds. Nieletnich”.

– Dzielnicowi z Piły i funkcjonariusze Referatu ds. Nieletnich, realizując nakaz doprowadzenia nieletniego mieszkańca Piły do sądu, udali się do jego domu. Na miejscu zastali matkę poszukiwanego. Oświadczyła, że syna nie ma w domu i że można to sprawdzić, jeżeli jej nie wierzą – podał.

Panglisz zaznaczył, że policjanci nie uwierzyli w zapewnienia matki nastolatka i postanowili „rozejrzeć się” po mieszkaniu.

Zobacz także: 15-latka z Warszawy kilkakrotnie raniła nożem matkę

– W trakcie sprawdzenia lokalu policjanci na początku nie znaleźli poszukiwanego. Jednak przed wyjściem z mieszkania zwrócili uwagę na pawlacz znajdujący się w przedpokoju. Mieli nosa. To właśnie tam chłopak schował się przed policjantami – wskazał Panglisz.

Ostatecznie 17-latka udało się doprowadzić do sądu.

źródło:

Zobacz więcej