RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zaginęła 19-latka z Poznania. Policja prowadzi poszukiwania

Ktokolwiek widział kobietę, powinien zgłosić się na policję (fot. Policja)
Ktokolwiek widział kobietę, powinien zgłosić się na policję (fot. Policja)

W Poznaniu zaginęła 19-letnia Natalia Lick. Nastolatkę ostatni raz widziano cztery dni temu. Od tamtej pory nie kontaktowała się z rodziną. Wielkopolska policja zaapelowała o pomoc.

Tragedia w Dziwnowie. Samochód wpadł do kanału portowego. Zginęła czteroosobowa rodzina

Ciała czterech osób, w tym dwojga dzieci, wydobyto z samochodu, który wpadł do wody w Dziwnowie – poinformowała w niedzielę p.o. oficer prasowa KPP...

zobacz więcej

Informację o poszukiwaniach Natalii Lick zamieściła w niedzielę na Facebooku wielkopolska policja. Czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z komisariatu z Nowego Miasta.

Natalię ostatni raz widziano w czwartek . Policjanci ustalili, że zaginiona 25 lutego w nocy wyszła z miejsca zamieszkania na os. Oświecenia w Poznaniu. Od tamtego czasu nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Policja podaje, że 19-latka ma 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma czarne włosy za ramiona, proste. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę, czarno-białe trampki.

Każdego kto od chwili zaginięcia widział 19-latkę lub posiada informacje o miejscu jej pobytu powinien skontaktować się z Komisariatem Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerami 47 77 123 11 lub 47 77 123 13.

źródło:
Zobacz więcej