Puchar Europy w narciarstwie alpejskim. Magdalena Łuczak trzecia w gigancie

Łuczak była zadowolona ze stabilnej formy przed MŚ juniorów (fot. REUTERS/Denis Balibouse)

Magdalena Łuczak jest w znakomitej formie. Podczas zawodów Pucharu Europy w narciarstwie alpejskim we włoskiej miejscowości Livigno nasza reprezentantka zajęła trzecie miejsce. To bardzo dobry znak przed zbliżającymi się MŚ juniorów w Bułgarii.

Kazimierz Górski na pocztowych znaczkach. „Już za życia stał się legendą”

26 lutego Poczta Polska wprowadziła do obiegu znaczek upamiętniający przypadającą 2 marca 100. rocznicę urodzin najwybitniejszego trenera w...

Polka w sobotę była piąta w gigancie, a dzień później w tej samej konkurencji uplasowała się na trzeciej pozycji. Po pierwszym przejeździe niedzielnych zawodów nasza alpejka zajmowała dziewiąte miejsce, ale w drugim miała czwarty czas  i awansowała na miejsce na podium. Niedzielny gigant w Livigno wygrała Norweżka Marte Monsen.

Po starcie Łuczak była zadowolona ze stabilnej formy przed zbliżającymi się  Mistrzostwami Świata juniorów w narciarstwie alpejskim. Te rozpoczynają się już 2 marca w Bansku w Bułgarii.