RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pokłócił się z żoną. Chciał ją pogrzebać żywcem

Mężczyźnie postawiono zarzuty usiłowania zabójstwa (fot. Pixabay/Free-Photo)
Mężczyźnie postawiono zarzuty usiłowania zabójstwa (fot. Pixabay/Free-Photo)

Policja z Coronado w Kalifornii zatrzymała mężczyznę, który po kłótni z żoną próbował ją najpierw wrzucić do oceanu, a później zakopać żywcem na plaży. Postawiono mu zarzuty usiłowania zabójstwa, napaści i przemocy domowej.

Nożownik w taksówce na Mokotowie. Jest areszt dla 19-latka

Mokotowski sąd rejonowy aresztował na trzy miesiące 19-latka, podejrzanego o usiłowanie zabójstwa taksówkarza. Do zdarzenia doszło 24 lutego...

zobacz więcej

Zaatakowana kobieta powiadomiła policję w czwartek wieczorem, że jej mąż właśnie próbował ją zabić na plaży w położonym naprzeciwko zatoki San Diego Coronado.

Według relacji poszkodowanej para wieczorem udała się na spacer, podczas którego doszło do kłótni. 23-letni Jose Luis Mares zaczął atakować swoją żonę. Najpierw próbował ją wrzucić w fale oceanu, a później zakopać w piasku.

– Opowiadała, że na plaży była dziura, prawdopodobnie wykopana za dnia przez bawiące się dzieci, podczas szarpaniny mąż ją do niej wrzucił i zaczął przysypywać piaskiem - tak detektyw Ryan Brennan refował lokalnym mediom zeznania kobiety. Mężczyzna również kopał żonę. W pewnym momencie przestał ją atakować i uciekł. Kobiecie udało się wydostać z dołu i powiadomić policję, została przewieziona do szpitala.

– Nie wiemy, co go przestraszyło, może zauważył jakiegoś przechodnia – wyjaśniał policjant. Funkcjonariusze wkrótce schwytali napastnika ukrywającego się na tyłach okolicznych domów.

Postawiono mu zarzuty usiłowania zabójstwa, napaści powodującej poważne obrażenia ciała, przemocy domowej, bezprawnego pozbawienia wolności i naruszenia warunków zwolnienia warunkowego. Mares był już wcześniej karany za włamania i kradzieże samochodów.

źródło:

Zobacz więcej