RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Erotyczna afera w Sycowie. Policja: Osoby robiły to za obopólną zgodą

Igraszki przed przychodnią w Sycowie (fot. YouTube/ Montarzysta)
Igraszki przed przychodnią w Sycowie (fot. YouTube/ Montarzysta)

Policjanci ustalili personalia kobiety i mężczyzny, którzy dopuścili się nieobyczajnego wybryku w centrum Sycowa na Dolnym Śląsku. – W trakcie rozmowy uzyskano informację, że pomimo widocznego używania siły osoby robiły to dobrowolnie i za obopólna zgodą – powiedziała portalowi tvp.info asp. Bernadeta Pytel z policji w Oleśnicy.

Seks w centrum Sycowa. Robili to na chodniku obok przychodni

Nietypowa sytuacja w centrum Sycowa (woj.dolnośląskie). Pewna para dała ponieść się chwili i zaczęła uprawiać seks na chodniku, obok miejskiej...

zobacz więcej

Do tego zdarzenia, o którym głośno zrobiło się w mediach, doszło kilka dni temu w Sycowie na ul. Wrocławskiej, tuż obok przychodni. Para na oczach spacerowiczów uprawiała seks. Zdarzenie zostało nagrane, filmik krąży po sieci.

Sprawą zajęła się tamtejsza policja. – W związku z pojawieniem się w mediach filmu, na którym widać, jak mężczyzna z kobietą dopuszczają się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Oleśnicy ustalili personalia osób widocznych na filmie – mówi nam asp. Bernadeta Pytel.

– Mężczyzna jak i kobieta zostali ustaleni i rozpytani na okoliczność tego zdarzenia. W trakcie rozmowy z mężczyzną oraz kobietą uzyskano informację, że pomimo widocznego używania siły robiły to dobrowolnie i za obopólna zgodą . Sprawcy wykroczenia zostali ukarani mandatami – podsumowuje Pytel.

źródło:
Zobacz więcej