RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pijany wypadł z łuku drogi. Roztrzaskał samochód o ścianę domu

Wjechał autem w ścianę domu (fot. Policja)
Wjechał autem w ścianę domu (fot. Policja)

Niebezpieczna sytuacja w Bychawie (woj. lubelskie). Kierowca samochodu z dużą prędkością wjechał w ścianę jednego z domów. Jak się okazało był pijany. Teraz grozi mu wiezienie.

Runął dach domu na Podlasiu. W środku były trzy osoby

Trzy osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala po tym, jak w budynku mieszkalnym w miejscowości Kruszewo Wypychy (Podlaskie), zawalił się dach –...

zobacz więcej

Informację o zderzeniu policjanci z komisariatu w Bychawie otrzymali w nocy ze środy na czwartek. Z przekazanych dyżurnemu informacji wynikało, iż w ścianę jednego z domów z dużą prędkością wjechał samochód osobowy marki Audi.

Przybyli na miejsce policjanci, zastali kompletnie rozbity samochód, obok którego stał 36-letni mężczyzna. Jak się okazało był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu we krwi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mężczyzna jadąc z dużą prędkością na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez ogrodzenie, a następnie uderzył w ścianę domu jednorodzinnego. Na całe szczęście nikt nie został ranny w zderzeniu.

Mężczyzna ma usłyszeć zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Musi również liczyć się z odpowiedzialnością karną za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym. Grozi mu kara do 2 lat więzienia, wieloletni zakaz kierowania pojazdami, a także wysoka grzywna.

Czytaj także: Uciekał przed policją kradzionym autem. Skończył w rzece

źródło:
Zobacz więcej