RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Seks w centrum Sycowa. Robili to na chodniku obok przychodni

Uprawiali seks w centrum miasta (fot. Shutterstock; Facebook/Przystań Syców - serwis informacyjny)
Uprawiali seks w centrum miasta (fot. Shutterstock; Facebook/Przystań Syców - serwis informacyjny)

Nietypowa sytuacja w centrum Sycowa (woj.dolnośląskie). Pewna para dała ponieść się chwili i zaczęła uprawiać seks na chodniku, obok miejskiej przychodni w biały dzień. Incydent nagrała kamera przejeżdżającego samochodu.

Uprawiali seks na rynku w Kościerzynie. Szuka ich policja

Policja zajęła się sprawą nieobyczajnego zachowania, do jakiego doszło w Kościerzynie – informuje „Kurier Poranny”. W piątek wieczorem na jednej z...

zobacz więcej

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek w Sycowie na ul. Wrocławskiej. W biały dzień, na chodniku, obok miejskiej przychodni. Całe zajście odbywało się na oczach przechodniów.

Gorący romans zarejestrowała także kamera zamontowana w jednym z samochodów, który w tym czasie przejeżdżał ulicą Wrocławską.

Para nie poniesie konsekwencji, bo nikt nie zgłosił sprawy na policję. Żeby postępowanie mogło zostać wszczęte, policja musiałaby otrzymać zgłoszenie od osoby, która poczuła się zgorszona zachowaniem pary. Za to groziłby kochankom areszt, ograniczenie wolności lub grzywna do 1500 zł (art. 140. Kodeksu wykroczeń).Czytaj także: W biały dzień robili to na skwerku w Koninie. Ktoś ich nagrał

źródło:
Zobacz więcej