RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

W trójkę pobili pasażera autobusu, bo zwrócił im uwagę

Pobicie pasażera w autobusie miejskim (fot. Policja)
Pobicie pasażera w autobusie miejskim (fot. Policja)

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn i kobietę, którzy w jednym z miejskich autobusów w Łasku (woj.łódzkie), pobili pasażera. 40-letni mężczyzna został zaatakowany po tym, jak zwrócił uwagę kobiecie, że trzyma nogi na siedzeniu. Całej trójce napastników grozi kara do trzech lat więzienia.

Sterroryzował kochanka żony i odciął mu członka. Co mówił przed sądem?

Straciłem panowanie nad sobą – tłumaczył przed sądem 51-letni mieszkaniec Florydy Alex Bonilla, który odpowiada za odcięcie penisa kochankowi żony...

zobacz więcej

– Pokrzywdzony zwrócił uwagę kobiecie siedzącej za nim w autobusie, która trzymała nogi na siedzeniu. Reakcją na to była natychmiastowa agresja ze strony kobiety i dwóch towarzyszących jej mężczyzn – wyjaśnia Staskowska.

Napastnicy bili 40-latka po głowie i szarpali. Żona pokrzywdzonego, widząc to zaczęła krzyczeć i wzywać pomocy. Autobus się zatrzymał, ale napastnicy wypchnęli mężczyznę z pojazdu, a następnie kopali leżącego i uderzali pięściami po głowie. Po chwili uciekli.

Pobity 40-latek wraz z żoną o własnych siłach dotarł do komendy w Łasku i tam otrzymał pomoc oraz złożył zawiadomienie.

Dwa dni później cała trójka podejrzewanych o pobicie trafiła do policyjnego aresztu. Dwaj mężczyźni w wieku 21 i 36 lat oraz 23-letnia kobieta usłyszeli zarzuty pobicia oraz kierowania gróźb karalnych. Teraz odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do trzech lat więzienia.

źródło:
Zobacz więcej