RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Śmierć basisty znanej grupy. Miał 35 lat

Sean Kennedy miał zaledwie 35 lat (fot. Instagram)
Sean Kennedy miał zaledwie 35 lat (fot. Instagram)

Nie żyje Sean Kennedy, gitarzysta basowy znanych zespołów I Killed The Prom Queen i Deez Nuts, wykonujących muzykę metalcore Muzyk zmarł w wieku zaledwie 35 lat.

Nie żyje autor słynnej piosenki „Do zakochania jeden krok”

Nie żyje kompozytor Antoni Kopff, autor piosenek „Do zakochania jeden krok” i „Bądź moim natchnieniem”. Tworzył również piosenki do Kabaretu Olgi...

zobacz więcej

Informację o śmierci artysty potwierdził wokalista australijskiego zespołu I Killed The Prom Queen Michael Crafter. „Przez lata staliśmy obok siebie na scenie i na wspólnych zdjęciach zespołu. Spaliśmy na podłodze, w vanach, samolotach i udało nam się zwiedzić trochę świata. Czas płynął zbyt szybko” – napisał na Instagramie.

„Doświadczyliśmy wzlotów i upadków. Po tym wszystkim zawsze będziesz moim przyjacielem” – napisał artysta. Dodał, że po raz ostatni z Kennedym rozmawiał w ubiegłym tygodniu. „Nie myślałem, że będzie to nasza ostatnia rozmowa” – przyznał.

Przyczyna zgonu Kennedy’ego nie jest znana. Okoliczności jego śmierci również nie zostały jeszcze ujawnione.

Kennedy występował w zespole I Killed The Prom Queen od 2003 r. W 2013 r. odszedł i dołączył do grupy Deez Nuts, w której grał do końca.źródło:
Zobacz więcej