RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Posłanka PO zwyzywała wicemarszałka Terleckiego

Jagna Marczułajtis-Walczak (fot. facebook.com/Jagna.Marczulajtis.Walczak)
Jagna Marczułajtis-Walczak (fot. facebook.com/Jagna.Marczulajtis.Walczak)

Posłanka PO Jagna Marczułajtis-Walczak oceniła, że słowa „Nitras, siadaj” to skandal i nigdy nie powinny paść na sali sejmowej. Jej zdaniem to „szczyt chamstwa”. Internauci szybko przypomnieli, że niedawno – w czasie świąt Bożego Narodzenia – ta sama posłanka chwaliła się w sieci przygotowaniem pierniczków z symbolem wulgarnego hasła „Je*** PiS”.

Posłanka PO przywitała Trzaskowskiego w Zakopanem. Porównała do wizyty Jana Pawła II

Rafał Trzaskowski odwiedził Zakopane. Posłanka PO z tamtego regionu przedstawiając nowego kandydata na prezydenta porównała jego odwiedziny z...

zobacz więcej

Na ostatnim posiedzeniu Sejmu głos zabierał m.in. lider PO Borys Budka. Gdy jego czas na mównicy się skończył, wicemarszałek Ryszard Terlecki poprosił o wystąpienie kolejnego z parlamentarzystów.

To oburzyło Sławomira Nitrasa. Poseł Platformy uważał, że szef jego ugrupowania powinien mieć prawo przemawiać dłużej. Wstał z ław poselskich i krzyczał w kierunku Terleckiego.

Nie od dziś wiadomo, że  Nitras jest jednym z polityków, którzy najczęściej wszczynają sprzeczki, a nawet używają siły fizycznej.

„Siadaj, Nitras” – odpowiedział mu wicemarszałek i zaapelował o spokój na sali posiedzeń.

Słowa Terleckiego zacytowała w sieci Jagna Marczułajtis-Walczak i napisała: „Tak mówi pan Terlecki do posła opozycji... Takiego chama mamy jako vice-marszałka Sejmu!” [pisownia oryginalna – red.] W hasztagach dodała z kolei, że był to „szczyt chamstwa”.

„Nagle wrażliwa się zrobiła?” – pytają teraz internauci i przypominają zachowanie Marczułajtis-Walczak, które kilka tygodni temu oburzyło użytkowników sieci.

Marczułajtis wulgarnie o PiS

PO przeciw uchwale ws. Jolanty Brzeskiej. Jej córka: Dziwne, niezrozumiałe

Platforma Obywatelska zgłosiła sprzeciw wobec przyjęcia przez Sejm przez aklamację uchwały oddającej cześć pamięci Jolanty Brzeskiej i wszystkim...

zobacz więcej

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy.  Również w rozmowie z portalem tvp.info wielu polityków z sympatią mówiło wtedy o przedstawicielach konkurencyjnych ugrupowań i wskazywali, za co cenią swoich adwersarzy.

W tym samym czasie Jagna Marczułajtis-Walczak pochwaliła się na Twitterze „dekoracjami świątecznymi” z ośmioma gwiazdkami, które w retoryce osób krytykujących rząd są zaszyfrowanym, wulgarnym hasłem „Je***ć PiS”. Kilka godzin wcześniej życzyła wszystkim wesołych świąt, o czym szczerzej pisaliśmy  TUTAJ.

Zobacz także:   Robert Knap o ruchu PO ws. aborcji: Skręt w lewo, gdy Hołownia i PSL rozkradają jej elektorat

„Jak ja nie cierpię hipokryzji” – komentują teraz internauci.

źródło:
Zobacz więcej