RAPORT

Prorosyjska era Tuska

„Sprzedałaś się”. Lempart oskarżana o współpracę z ABW

Marta Lempart mówi, że dostaje „różne przesyłki” (fot. Attila Husejnow/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
Marta Lempart mówi, że dostaje „różne przesyłki” (fot. Attila Husejnow/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Na bramie wrocławskiej siedziby Ogólnopolskiego Strajku Kobiet we Wrocławiu zawisł wulgarny transparent. Odpowiadają za niego osoby związane z lewicą – opisuje „Wprost” i wskazuje, że komunikat skierowany został najprawdopodobniej do Marty Lempart, liderki ulicznych protestów. Zarzuca się jej współpracę z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

„Przemoc seksualna” i „zamiatanie pod dywan”. Margot atakuje „GW”, Suchanow i Lempart

Kolektyw „Stop Bzdurom” i znany jako „Margot” Michał Sz. wystosowali wezwanie do „Gazety Wyborczej”. Aktywiści LGBT żądają usunięcia ich z listy...

zobacz więcej

„Transfobko ABW się sprzedałaś, Strajk Kobiet rozje***aś” – napisano na transparencie, który zawisł na siedzibie Ogólnopolskiego Strajku Kobiet w niedzielę rano.

Lewica oskarża liderkę Strajku Kobiet


Transparent potwierdza, opisywany przez media od tygodni spór w środowiskach lewicowych i coraz głośniejszy sprzeciw wobec liderki Strajku Kobiet. Teraz otwarcie zarzucono jej działanie na szkodę organizacji.

– W ogóle nie będę tego komentować. Nie komentuję żadnego hejtu. Nie odnoszę się ani do formy, ani do treści – powiedziała tygodnikowi „Wprost” Marta Lempart. Przyznała jednocześnie, że dostaje „różnego rodzaju przesyłki”, choć nie podała szczegółów.

Zobacz także: Lempart chwali PO ws. aborcji. „Wreszcie opowiedziała się za legalizacją, a nie kompromisem”

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej