RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Serwisy z informacjami i publicystyką. „Największy wzrost osiągnął portal tvp.info”

Liczba internautów zwiększyła się o 1,82 mln (fot. Shutterstock)
Liczba internautów zwiększyła się o 1,82 mln (fot. Shutterstock)

Portal tvp.info osiągnął duży wzrost liczby użytkowników miesiąc do miesiąca – informują wirtualnemedia.pl. W styczniu serwis informacyjny Telewizji Polskiej zanotował 6,35 mln użytkowników i 21,86 proc. zasięgu. Oznacza to wzrost liczby internautów miesiąc do miesiąca o 1,82 mln, czyli 40,1 proc.

6,36 mln użytkowników portalu tvp.info. „Ciężka praca przynosi owoce”

Styczeń był najlepszym miesiącem w historii portalu tvp.info. Według badania Mediapanel, serwis odwiedziło ponad 6,3 mln realnych użytkowników....

zobacz więcej

Raport dotyczy serwisów z informacjami i publicystyką i opiera się na wynikach publikowanych przed Mediapanel.

Jak już informowaliśmy, w styczniu portal tvp.info odnotował 6,36 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali ponad 39 mln odsłon . Dla porównania, w pierwszym miesiącu 2020 r. było to 25 mln odsłon.

Nowy rekord jest także wyższy od poprzedniego (z października 2020 r.) o ponad milion realnych użytkowników.

Dzięki świetnym wynikom serwis informacyjny Telewizji Polskiej wyprzedził nie tylko konkurencyjny polsatnews.pl, ale także serwis naTemat.pl czy informacyjną część portalu Interia (Interia.pl/Informacje i publicystyka – ogólne).

Liderem rankingu jest Onet, który wyprzedził o2.pl i radiozet.pl. Serwis wirtualnemedia.pl podaje, że zmalała liczba użytkowników sekcji informacyjno-publicystycznych gazeta.pl, tvn24.pl i wp.pl.

„Zdecydowanie największe wzrosty osiągnęły portal tvp.info i dział informacyjno-publicystyczny se.pl. W pierwszym serwisie liczba internautów zwiększyła się o 1,82 mln (czyli 40,1 proc.), a w drugim – o 1,21 mln (13,9 proc.)” – podsumowuje serwis.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej