RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Oburzający post prezydenta Skarżyska-Kamiennej. Wielki napis „Jeb** PiS”

Urząd uzyskał popierany przez PO i PSL (fot. FB/Konrad Krönig)
Urząd uzyskał popierany przez PO i PSL (fot. FB/Konrad Krönig)

Prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig udostępnił na Facebooku zdjęcia, na których widnieje wulgarny napis „Jeb** PiS”. „To wulgarne i prymitywne. I nieważne, jaka to byłaby partia. Nienawidzę takiego szykanowania” – komentują internauci.

Wulgarny wpis i gest Rabieja. „Próbuje o sobie przypomnieć”

Paweł Rabiej wrzucił do sieci zdjęcie z wulgarnym hasłem antyrządowym. Polityk pokazał też środkowy palec i napisał, że „grzeczniej się nie da”. –...

zobacz więcej

O sprawie donoszą lokalne media. Chodzi o wpis Konrada Kröniga zamieszczony na Facebooku w niedzielę. „Skarżysko – moje ukochane miasto!” – napisał samorządowiec.

Do wpisu Krönig dołączył zdjęcia zrobione z drona, które przedstawiają stadion Ruchu – należący do miasta – z wydeptanym na śniegu napisem „Jeb** PiS”.

„Hasło robi w ostatnich miesiącach furorę wśród przeciwników rządzącej partii, do których, co nie jest tajemnicą, należy także prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig” – komentuje portal skarzyskokamienna.naszemiasto.pl.

Wpis prezydenta miasta skomentowali internauci. Większość z nich wręcz ucieszyła się, że prezydent prezentuje takie poglądy. Jednak niektórzy są oburzeni.

„Przykro mi, panie prezydencie, ale takiego czegoś nie pochwalam. To wulgarne i prymitywne. I nieważne, jaka to byłaby partia. Nienawidzę takiego szykanowania. Nikt nie chciałby być tak opisany i potraktowany” – pisze jeden z nich.

Inna internautka przypomniała ogłoszenie prezydenta miasta, w którym informował o naborze na stanowisko ds. równego traktowania „bez względu na światopogląd”. „Jak to się ma do pańskiego postu?” – pyta.

Skarżysko - moje ukochane miasto ! :)

Opublikowany przez Konrada Kröoga Niedziela, 21 lutego 2021

Krönig został prezydentem miasta w 2014 r. W wyborach samorządowych w 2018 r. uzyskał urząd, będąc popieranym przez Platformę Obywatelską i PSL.

źródło:
Zobacz więcej