RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kalisz. Złodzieje okradli sklep jubilerski. Do środka dostali się przez dach galerii

Złodzieje włamali się do sklepu jubilerskiego w Kaliszu (fot. PAP/Tomasz Wojtasik)
Złodzieje włamali się do sklepu jubilerskiego w Kaliszu (fot. PAP/Tomasz Wojtasik)

W nocy z soboty na niedzielę złodzieje włamali się do sklepu jubilerskiego w Kaliszu, ukradli biżuterię. Na miejscu pracują policja i straż pożarna – powiedziała w niedzielę PAP asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji.

„Zauważyłem, że dziecko jest zasinione. Zadziałał instynkt” [WIDEO]

Szybka i bezbłędna reakcja policjanta uratowała życie dwumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusz z Włoszczowy (woj. świętokrzyskie) nie czuje się...

zobacz więcej

Na razie nie wiadomo, ile biżuterii skradziono. , Właściciel sklepu wraz z obsługą ustalają, co zginęło i jaka jest ogólna wartość strat. Policja o zdarzeniu została poinformowana po godz. 9. Złodzieje włamali się do sklepu jubilerskiego, znajdującego się w Galerii Kalisz Carrefour przy ul. Poznańskiej.

Do środka dostali się przez dach


Do sklepu przedostali się przez otwór w dachu. Dlatego na miejscu zdarzenia są też strażacy, którzy z pomocą wysięgnika pomagają policji w zabezpieczeniu śladów. – Policjanci cały czas pracują na miejscu zdarzenia, przesłuchują świadków, zabezpieczają ślady i monitoring; na razie nie będziemy udzielać żadnych informacji w tej sprawie, by nie utrudnić pracy policji – powiedziała rzecznik. 

Zobacz także: Nastolatek ugodzony nożem podczas imprezy urodzinowej. Nie żyje 

źródło:

Zobacz więcej