RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zaatakował ją, gdy uprawiała jogging. Policja zatrzymała gwałciciela

Mężczyzna wciąż nie został zatrzymany (fot. Shutterstock)
Mężczyzna wciąż nie został zatrzymany (fot. Shutterstock)

Nieznany mężczyzna zaatakował kobietę przy cmentarzu w Skokach (woj. wielkopolskie), gdy ta uprawiała jogging. Napastnik zgwałcił ją i uciekł. Po 24 godzinach obławy, wytypowany przez policjantów 26-letni mężczyzna został zatrzymany.

Brutalny gwałt na 15-miesięcznym dziecku. Będzie apelacja

Będzie ciąg dalszy procesu młodego mężczyzny, nieprawomocnie skazanego przez sąd w Łomży za wykorzystanie seksualne 15-miesięcznej dziewczynki i...

zobacz więcej

Zatrzymany dzisiejszą noc spędzi w policyjnym areszcie, po czym zostanie przekazany do dyspozycji prokuratury i przesłuchany. Jeśli zarzuty się potwierdzą to za gwałt grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Policja otrzymała zgłoszenie o napaści w piątek po godz. 19. Kobieta została napadnięta przez nieznanego jej mężczyznę w pobliżu cmentarza w Skokach przy ul. Rościńskiej.

– Policjanci zweryfikowali to zawiadomienie. Dzwonił mąż kobiety, który powiedział, że została ona zgwałcona – powiedział portalowi tvp.info mł. asp. Dominik Zieliński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu.

Obława zakończona sukcesem


Obława policyjna trwała do godzin porannych w sobotę. Po 24 godzinach obławy, wytypowany 26-letni mężczyzna został zatrzymany przez przez policjantów z Komendy Powiatowej w Wągrowcu na terenie Skoków. Nie był wcześniej karany za przestępstwa o podobnym charakterze.

źródło:
Zobacz więcej