RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Przesądziło o tym kilka rzeczy”. Kolejny dziennikarz odchodzi z TVN

Igor Sokołowski pożegnał się z TVN (fot. arch.PAP/Paweł Supernak)
Igor Sokołowski pożegnał się z TVN (fot. arch.PAP/Paweł Supernak)

Igor Sokołowski, prezenter TVN24, kończy swoją pracę w tej stacji informacyjnej. W czwartek wieczorem wysłał do współpracowników pożegnalny e-mail. Wyjaśnił w nim, że na jego odejście złożyło się kilka powodów i podziękował za lata pracy.

TVN Grupa Discovery. Odchodzi dwoje dyrektorów

Dyrektor komunikacji korporacyjnej Marcin Barcz i dyrektor People & Culture Agnieszka Trysła odchodzą z firmy. „Zmiany te są wynikiem trwającego...

zobacz więcej

„W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie – nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy – chciałbym zapomnieć. Dobre – pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny – przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję” – napisał.

– Potwierdzam, że złożyłem wypowiedzenie, nie chcę mówić o szczegółach ani o dalszych planach – powiedział prezenter w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Portal przypomina, że to już drugie odejście Sokołowskiego z TVN24. Wcześniej pracował tam w latach 2011-2015. Z kolei od kwietnia 2015 do marca 2016 roku pracował w TVP Info. Później związął się z Wirtualną Polską.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej