RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Napad na jubilera w Karpaczu – nowe fakty. Policja poszukuje sprawców

Sprawców szuka policja (fot.  PAP/Piotr Polak)
Sprawców szuka policja (fot. PAP/Piotr Polak)

Policjanci poszukują trzech sprawców kradzieży w sklepie jubilerskim w Karpaczu. Złodzieje ukradli biżuterię o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Początkowo podawano, że jej wartość mogła wynosić około 100 tys. zł.

Śmierć na stoku w Beskidach. Narciarz wypadł z trasy

34-letni narciarz zginął w poniedziałek zjeżdżając z Hali Miziowej w Beskidach. Przy dużej prędkości wypadł z trasy i uderzył w drzewo. To pierwszy...

zobacz więcej

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska, do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 13:30.

Wykorzystali okazję


– Do sklepu jubilerskiego przyszło trzech mężczyzn, poprosili sprzedawczynię o pokazanie biżuterii, następnie wykorzystali okazję, ukradli tę biżuterię i uciekli – przekazała policjantka.

Podkreśliła, że nikomu z pracowników sklepu nic się nie stało. – Podczas kradzieży nie użyto żadnych narzędzi ani przemocy. Nikt nie odniósł obrażeń – dodała.

Zobacz także: Okradli jubilera i wpadli, bo skończyło się im paliwo. Stanęli „na zakazie”

Wartość skradzionej biżuterii wstępnie szacowana jest na około kilkadziesiąt tysięcy złotych. – W tej chwili policjanci prowadzą czynności w celu ustalenia i zatrzymania sprawców tej kradzieży – poinformowała podinsp. Bagrowska.

źródło:
Zobacz więcej