RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola jurorami show „Dance Dance Dance” [WIDEO]

Już wiadomo, kto zastąpi Annę Muchę i Roberta Kupisza w składzie jury tanecznego programu TVP2. Do Idy Nowakowskiej, która oceniała występy uczestników w poprzednich dwóch edycjach, dołącza mistrzyni w boksie Joanna Jędrzejczyk i popularny choreograf Agustin Egurrola. Trzecia odsłona show „Dance Dance Dance” startuje już w marcu.

„The Voice Senior”. Poznaliśmy zwycięzcę drugiej edycji

Poznaliśmy zwycięzcę drugiej edycji muzycznego show „The Voice Senior”. Decyzją widzów, którzy głosowali na finalistów za pomocą SMS-ów, program...

zobacz więcej

Odkąd jakiś czas temu ojawiła się informacja, że Anna Mucha nie zasiądzie już w fotelu jurorki „Dance Dance Dance”, trwały spekulacje na temat tego, kto ją zastąpi.

Niedługo później okazało się, że nie będzie to jedyna zmiana w składzie jury, bo w trzeciej edycji tanecznego show TVP2 zabraknie też Roberta Kupisza.

Dziś już wiadomo, kto zajmie ich miejsce. Poczynania uczestników trzeciej edycji programu gwiazd oceniać będą Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola. Trzecią jurorką będzie Ida Nowakowska, która pełni tę rolę od pierwszej edycji show.

Wybór Agustina Egurroli nie powinien dziwić. Choć w fotelu jurora „Dance Dance Dance” zasiądzie po raz pierwszy, to tańcem zajmuje się od wielu lat. Kiedyś był tancerzem, potem został choreografem. Jest założycielem formacji tanecznej Volt i tworcą sieci szkół tańca.

Opracowane przez niego układy choreograficzne można było podziwiać m.in. w trzynastu edycjach show TVN „Taniec z gwiazdami”, w programie „Jaka to melodia?”, podczas telewizyjnych imprez sylwestrowych czy festiwalach w Opolu i Sopocie.

Ważna informacja dla miłośników „Ojca Mateusza”

Kultowy serial Telewizji Polskiej „Ojciec Mateusz” zmienia datę emisji. Najnowszy odcinek nie będzie miał premiery w czwartek, jak było dotąd.

zobacz więcej

Egurrola ma też doświadczenie jako juror. Od 2013 roku zasiada w jury programu „Mam talent” w TVN. Program „Dance Dance Dance” też nie jest mu obcy, bo jest z nim związany od pierwszej edycji. To właśnie Agustin jest głównym choreografem tanecznego show, a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show.

W trzeciej edycji „Dance Dance Dance” Agustin Egurrola towarzyszy uczestnikom programu od pierwszych treningów, które rozpoczęły się kilka tygodni temu.

Niespodzianką jest za to zatrudnienie do jury Joanny Jędrzejczyk. Słynna polska pięściarka i zawodniczka MMA nie ma bowiem doświadczenia tanecznego. W sporcie osiągnęła za to sporo – jest trzykrotną mistrzyni świata, dwukrotną mistrzynią Europy oraz pięciokrotną mistrzynią Polski w boksie tajskim.

Była pierwszą Polką w UFC, najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie, której została mistrzynią w wadze słomkowej i dzierżyła pas przez ponad dwa lata (2015-2017). Być może doświadczenia zdobyte w ringu i oktagonie pozwolą jej trafnie oceniać, którzy uczestnicy mają determinację do tego, by zwyciężać.

Przeczytaj też: Świadectwo Idy Nowakowskiej. „Zawierzyłam całe swoje życie Panu Bogu” [WIDEO]

Cieszyła się, że wystąpi w show TVP. Stała się ofiarą hejtu

„Wystąpię w TVP i będę jurorką w dużym show” – napisała na Instagramie zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk. Pod jej postem pojawiło się wiele...

zobacz więcej

A uczestnikami, których zmagania oceni jury w nowym składzie, będą: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas. W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową.

Para, która zwycięży w tej edycji, przekaże 100 000 zł na wybrany cel charytatywny.
Pozostali uczestnicy również będą mogli wskazać organizację pożytku publicznego, która dostanie wsparcie finansowe.

Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Trzecia edycja „Dance Dance Dance” zadebiutuje na ekranach TVP2 w marcu.

Super wiadomości �� W trzeciej edycji programu Dance Dance Dance w roli prowadzących zobaczymy Małgorzata Tomaszewska i...

Opublikowany przez Impresariat TVP Poniedziałek, 8 lutego 2021

źródło:

Zobacz więcej