RAPORT

Pogarda

„40 dni dla życia”. Inicjatywa rusza w Środę Popielcową

W Środę Popielcową rusza inicjatywa w obronie życia dzieci nienarodzonych (fot. Shutterstock/coffeehuman)
W Środę Popielcową rusza inicjatywa w obronie życia dzieci nienarodzonych (fot. Shutterstock/coffeehuman)

Najnowsze

Popularne

W Środę Popielcową rozpocznie się akcja pod hasłem „40 dni dla życia”. Rycerze Niepokalanej z Zielonej Góry zapraszają do udziału w krucjacie modlitewnej w obronie życia. Jak przekonują organizatorzy, ma ona na celu nawrócenie zwolenników aborcji oraz ratowanie dzieci nienarodzonych i ich matek.

Hiszpańscy pro-liferzy jednoczą się na rzecz obrony życia

Obrona chrześcijańskich wartości narodu, a zwłaszcza przeciwstawienie się propagowaniu aborcji i eutanazji, to główne pole działania Zgromadzenia...

zobacz więcej

Inicjatywa zaczyna się w Środę Popielcową o godz. 13:00 i potrwa do Niedzieli Palmowej, także do godz. 13:00. W celu wzięcia udziału w krucjacie 40 dni dla życia”, należy wybrać jedną lub kilka godzin w okresie 40 dni Wielkiego Postu i poświęcić je na modlitwę w intencji obrony życia.

„Przez czas wybranej godziny ofiaruj Bogu dowolną modlitwę. Może to być różaniec, koronka do Miłosierdzia Bożego, lektura Biblii, adoracja Najświętszego Sakramentu itd.” – podają organizatorzy.

Zgłoszenia do udziału w akcji modlitewnej w obronie życia przyjmowane są pod adresem e-mail 40dnidlazycia.mi.zg@gmail.com lub pod nr tel. 784 182 144 (w godz. 15:00-19:00).

Organizatorem inicjatywy jest Rycerstwo Niepokalanej przy parafii św. Jadwigi w Zielonej Górze.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej