RAPORT

Pogarda

TVP deklasuje konkurencję. W weekend przyciągnęła miliony widzów

Oferta TVP przyciąga miliony widzów (fot. Shutterstock)
Oferta TVP przyciąga miliony widzów (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

6,4 mln widzów w momencie najwyższej oglądalności obejrzało w niedzielę w TVP1 i TVP Sport „Puchar Świata w skokach narciarskich”. Średnia widownia konkursu na obu antenach wyniosła 5,7 mln osób. W weekend liderem oglądalności była TVP1, aż 9 z 10 najpopularniejszych programów należało do Telewizji Polskiej.

Osobiste wyznania Krzysztofa Krawczyka. W TVP wyjątkowy film o artyście

Długie wywiady z Krzysztofem Krawczykiem, szczere rozmowy z osobami z jego najbliższego otoczenia, a wszystko to przeplatane unikatowymi nagraniami...

zobacz więcej

W miniony weekend Jedynka trzykrotnie znalazła się na pozycji lidera, uzyskując najwyższe udziały spośród wszystkich stacji telewizyjnych – 10,8 proc. w piątek, 9,8 proc. w sobotę i 12,2 proc. w niedzielę (dane Nielsen Audience Measuremen).

Największą widownię weekendu zgromadził „Puchar Świata w skokach narciarskich”. Niedzielny konkurs rozgrywany w Zakopanem zobaczyło w TVP1 i TVP Sport według NAM średnio 4,3 mln widzów przy udziałach 31,7 proc. W momencie największej oglądalności widownia wyniosła 5,2 mln osób.

Natomiast według Modelu Oglądalności Rzeczywistej „Puchar Świata w skokach narciarskich” przyciągnął do TVP 6,4 mln widzów w momencie najwyższej oglądalności przy średniej widowni 5.7 mln. osób.

W sobotę w Dwójce widzowie licznie zasiedli przed telewizorami w czasie „Walentynkowego Koncertu Życzeń”. Według MOR w momencie najwyższej oglądalności widownia wyniosła 3,3 mln osób, koncert średnio obejrzało 2,8 mln widzów. Według NAM koncert transmitowany z okazji Święta Zakochanych oglądało średnio 2,7 mln widzów, udziały wyniosły 18,8 proc. W peaku widownia muzycznego show wyniosła 3,1 mln widzów.

W niedzielę, 14 lutego wyemitowano ostatni odcinek serialu o życiu i twórczości Agnieszki Osieckiej, według MOR śledziło go średnio 3,5 mln widzów. Cały sezon serialu TVP1 „Osiecka” zgromadził średnio 3,5 mln osób. Wg NAM wczorajszy odcinek obejrzało 2,4 mln widzów, przy udziałach na poziomie 15,4 proc. Średnia widownia serialu wyniosła 2,5 mln widzów, a udziały 15,8 proc.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej