RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Przyjaciółka Kasi Lenhardt opisała ostatnie dni życia modelki. Poruszający wpis matki

Kasia Lenhardt miała 25 lat (fot. Franziska Krug/Getty Images for KaDeWe)
Kasia Lenhardt miała 25 lat (fot. Franziska Krug/Getty Images for KaDeWe)

Polska modelka Kasia Lenhardt nie żyje. Informacja o śmierci wstrząsnęła nie tylko Polską. Kilka dni przed śmiercią 25-latka rozstała się z piłkarzem Bayernu Monachium Jeromem Boatengiem. W mediach społecznościowych matka zmarłej kobiety i jej przyjaciółka opublikowały poruszające wpisy, w których powtarza się twierdzenie, że modelkę zabił hejt. „Zabraliście mi moje dziecko” – czytamy w jednym z nich.

Nie żyje 25-letnia polska modelka. Kilka dni temu rozstała się z gwiazdą Bayernu

Nie żyje 25-letnia polska modelka Kasia Lenhardt – podaje niemiecki „Bild”. Ciało kobiety odnaleziono w Berlinie. Kilka dni temu Polka rozstała się...

zobacz więcej

O Kasi Lenhardt było ostatnio głośno w niemieckich i polskich mediach z powodu jej związku z gwiazdą piłki nożnej Jeromem Boatengiem z Bayernu Monachium. 2 lutego para ogłosiła rozstanie.

Kasia Lenhardt nie żyje


We wtorek około godziny 20:30 w Charlottenburgu, jednej z dzielnic Berlina, miała miejsce operacja policyjna w związku z podejrzeniem samobójstwa. – W mieszkaniu znaleziono martwą osobę. Nic nie wskazuje na to, że doszło do przestępstwa – podała w środę berlińska policja.

Choć zdaniem śledczych do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie, na taką możliwość wskazuje pośrednio we wpisach na Instagramie przyjaciółka Kasi Lenhardt. Sara Kulka opatrzyła je hasztagiem „#mobbingtötet” – czyli „śmierć przez mobbing” – i nawiązywała w nich do rozstania modelki z piłkarzem Bayernu Monachium.

„Podajesz się. I schodzisz na dno”


„Przez chwilę wszystko idzie dobrze, ale na dłuższą metę ten styl życia ci nie odpowiada. Mówisz więc, że chcesz odejść. Partner uważa, że to głupie i wylewa na ciebie wiadro błota, kiedy się żegnasz. Potem przychodzą jego przyjaciele i też oblewają cię błotem; ledwie możesz się obronić, bo wciąż masz związane ręce. Potem przychodzą zupełnie obcy ludzie, którzy widzieli, że jesteś już ubłocona, więc myślą, że to nie ma znaczenia i sami rzucają na ciebie garść błota. Coraz więcej ludzi przychodzi i rzuca się na ciebie. Błoto tak się zbiera, że trzeba kopać nogami, aby nie utonąć. Potrzeba tak dużo siły, że nie możesz nawet wezwać pomocy. Ale ludzie nie przestają, ktoś podchodzi i rzuca ci na głowę ładunek błota. Nie czują się winni – inni też to zrobili. Po kilku dniach stracisz siły. Poddajesz się. I schodzisz na dno” – opisuje Sara Kulka.


Równie szokujące są wpisy matki modelki, Adrianny Lenhardt.

„Mobbing... zabraliście mi moje dziecko” – napisała w jednym z nich.


„Mój Aniele... Leć do Nieba...” – podpisała kolejny wpis, udostępniając zdjęcie córki z anielskimi skrzydła.


Tragiczna śmierć w dniu 6. urodzin syna


Na jednym z ostatnich zdjęć dziękowała przyjaciółce Kasi za wspieranie jej, także w ostatnich dniach. Na fotografii jest także synek polskiej modelki Noan, który w dniu śmierci matki obchodził 6 urodziny.


Zobacz także: Tragiczna śmierć byłej modelki. Zwłoki znaleziono przy drodze

źródło:
Zobacz więcej