RAPORT

Pogarda

YouTube usunął popularny kanał pro-life

YouTube skasował kanał pro-liferów (fot. Shutterstock/rafapress; Getty Images/Marcos del Mazo/LightRocket)
YouTube skasował kanał pro-liferów (fot. Shutterstock/rafapress; Getty Images/Marcos del Mazo/LightRocket)

Najnowsze

Popularne

YouTube całkowicie usunął ze swej platformy kanał Life Site News, prowadzony przez środowiska pro-life. Jego autorzy podkreślili, że „nie jest to tymczasowy zakaz”, a wszystkie zamieszczone dotąd na nim filmy wideo całkowicie zniknęły.

Czołowi pro-liferzy wspierają Polskę [WIDEO]

Protesty zwolenników prawa do aborcji oraz ataki na kościoły odbiły się szerokim echem za granicami. Wiele środowisk pro-life z całego świata śle...

zobacz więcej

„Na szczęście mamy kopie zapasowe wszystkich naszych filmów, ale oznacza to, że setki tysięcy ludzi straciło dostęp do treści mówiących prawdę” – zaznaczyli dziennikarze. Zachęcili, by ich materiały oglądać na portalu Rumble.

„Całkowite usunięcie z YouTube oznacza, że straciliśmy dostęp do ponad 300 tys. obserwujących” – podkreślili obrońcy życia. To nie pierwszy raz, kiedy ten znany portal doświadczył ograniczeń ze strony gigantów mediów społecznościowych takich jak: YouTube, Facebook czy Twitter.

Według dziennikarzy Life Site News skończyła się gra z ludźmi, którzy arbitralnie, zgodnie z lewicowymi przekonaniami wyznaczają jej zasady, lecz prawdziwa wojna. Ma ona na celu unicestwienie wszystkich konserwatywnych głosów – w szczególności chrześcijan wyznających tradycyjne wartości.

W opinii LSN to zwycięstwo w prezydenckich wyborach tandemu Biden-Harris ośmieliło liberalne media społecznościowe do coraz bardziej agresywnych działań wobec strony konserwatywnej.

Breaking: YouTube shuts down LifeSite’s channel, every video completely gone

Pubblicato da LifeSiteNews Catholic su Mercoledì 10 febbraio 2021

Do tej sprawy odniósł się polski polityk Sebastian Kaleta. Jego zdaniem to kolejny przejaw cenzury.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej